Rozmowa Meghan Markle (39 l.) i Harry’ego z Oprah Winfrey wywołała ogromny skandal. Słowa byłej księżnej nie przeszły bez echa i od momentu wyemitowania ich rozmowy media żyją doniesieniami na temat życia w rodzinie królewskiej, która nie udzieliła pomocy Meghan gdy ta cierpiała na depresję. Wywiad postanowiła skomentować również Blanka Lipińska (35 l.). Co powiedziała?

Meghan Markle wyznała, że miała myśli SAMOBÓJCZE. Reakcja rodziny królewskiej była SZOKUJĄCA

Blanka Lipińska komentuje wywiad Meghan Markle

Blanka Lipińska, która raczej nie jest zapaloną fanką rodziny królewskiej, podobnie jak większość osób skusiła się na obejrzenie głośnego wywiadu byłych royalsów – Meghan Markle i Harry’ego, którzy wystąpili u Oprah. Była księżna opowiedziała o kulisach życia jako wyższy członek rodziny królewskiej i razem z mężem wyjaśnili, dlaczego zdecydowali się wyprowadzić z Wielkiej Brytanii. Padły skarżenia o rasizm, bezczynność w kwestii zdrowia psychicznego, manipulowanie faktami, czy odebranie ochrony.

Pisarka w pierwszej kolejności postanowiła skomentować lektora, który tłumaczył wypowiedź Meghan i Harry’ego. Nie ukrywała, że tłumaczenie ją denerwowało i nie mogła skupić się na samym wywiadzie.

Polska wersja wywiadu Meghan i Harry’ego w ogniu KRYTYKI: „Uszy krwawią”

Nie wiem o co chodziło w tym wywiadzie, bo strasznie przeszkadzał mi lektor. Był naprawdę beznadziejny. Ja nie mogłam skupić się na treści, bo wkurzała mnie osoba która to tłumaczyła. To było naprawdę złe – zaczęła Blania.

Blanka Lipińska komentuje wywiad Meghan Markle.

Blanka Lipińska komentuje wywiad Meghan Markle. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska postanowiła skomentować również kwestię rasizmu. Przyznała, że nie spodziewała się oskarżeń o kolor skóry Meghan Markle i była tym bardzo zaskoczona.

Wrócę jeszcze do tego wywiadu, dowiedziałam się tam zaskakującej rzeczy, co mi udowodniło kolejny raz jak bardzo ludzie są chorzy na głowę, jak bardzo są w stanie przyczepić się do wszystkiego. A mianowicie, że Meghan Markle nie jest biała. Trochę byłam zaskoczona. Nawet w trakcie tego wywiadu ta kobieta była o połowę jaśniejsza, niż ja po Meksyku – dodała.

Pisarka odniosła się również do medialnej nagonki na Meghan i Harry’ego i dodała, że ich wizerunek zniszczyły media.

Meghan Markle PŁAKAŁA przez księżną Kate: „To zraniło moje uczucia”

Tak naprawdę ich zniszczyły media. Ludzie czepiają się ich, ale tak się zastanawiam czy ci ludzie czasami nie włączyliby myślenia i własnych mózgów i nie spojrzeli na te media? Nie zastanawiają się też ci ludzie, że to są istoty żywe, które mają uczucia, na które patrzy cały świat. Ten wywiad w mojej ocenie było o braku empatii – przyznała Lipińska.

Zgadzacie się z Blanką?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Polska wersja wywiadu Meghan i Harry’ego w ogniu KRYTYKI: „Uszy krwawią”

Pojawiło się nowe zdjęcie z ciążowej sesji Meghan Markle. Na rękach trzyma Archiego

Brytyjski rząd odniósł się do wywiadu Meghan i Harry’ego

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey.

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey, fot. YouTube.

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey.

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey, fot. YouTube.

Blanka Lipińska na Flesz Fashion Night.

Blanka Lipińska na Flesz Fashion Night, fot. Radoslaw NAWROCKI/Forum.