BrzydUla 2 okazała się hitem stacji TVN. Nie da się ukryć, że był to strzał w dziesiątkę, aby reaktywować serial. Widzowie mogli już zobaczyć 91 odcinków. Co się wydarzy w kolejnych? 

BrzydUla 2 – 92 odcinek

Brzydula 2. Dlaczego na Player.pl są tylko trzy odcinki?

Paula i Aleks rozgościli się w firmie „F&D”, robiąc tym samym wielki hałas i popłoch. Paulina postanowiła przemeblować gabinet Marka, a Aleks zatrudnia swoją prawą rękę, kora będzie mu donosić wszystkie ploteczki od pracowników.

Brzydula stara się zapanować nad nieznośnym rodzeństwem, co doceni Marek, dając tym samym sygnał żonie, że może jeszcze uda się uratować małżeństwo. Dlatego Ula, zamiast wrócić do domu i się pakować do wyjazdu, postanawia wrócić do firmy i porozmawiać szczerze z mężem. Na drodze staje jej Paula – oznajmia, że ma teraz nie przeszkadzać Markowi, bo rozmawia z prawnikiem w sprawie ich rozwodu. Na dodatek pociesza Ulę, że „na pewno zaprzyjaźni się z nową partnerką męża…”.

Brzydula 2. Ula zdradziła Marka. Co zrobi Dobrzański po wyjściu z aresztu?

Z kolei Bożenka będzie starać się zaprzyjaźnić z nową koleżanką, Ewą przysłaną przez Aleksa, ale bezskutecznie. Bożenka szybko domyśli się z Adamem, że Ewa ma donosić Aleksowi.

Brzydula 2. Fot. x-news

Brzydula 2. Fot. x-news

Widzowie ZAWIEDZENI nowymi odcinkami „BrzydUli”. „Tej serii nie da się oglądać”

Co się wydarzy w 93. odcinku?

Ania wraca do firmy „F&D” już nie jako recepcjonistka, a prawa ręka Uli. Szybko dostaje kubłem zimnej wody, kiedy konfrontuje się z Paulą, która nawet nie chce przeczytać jej dokumentów i mówi, że ma doceniać swój awans i nie zachowywać się jak typowa recepcjonistka.

Ula przed wyjazdem chce kupić wszystkie potrzebne lekarstwa dzieciom, ale nie może dostać się nowego lekarza. Postanawia zadzwonić do Artura, który chętnie osobiście przywozi im lekarstwa do domu – wtedy Kuba kręci relacje z przygotowań do wyjazdu i mówi na nagraniu, że Artur jest ich prawie drugim tatą. Nagranie wyprowadza z równowagi Marka.

Z kolei Aleks zwołuje spotkanie działu księgowości, na którym tłumaczy, że im dopinguje i ufa. Adam jest oburzony, że na zebranie nie zaprosili Marka – Aleks nie widzi  tym problemu.

Brzydula 2. Fot. x-news

Brzydula 2. Fot. x-news

Brzydula 2. Fot. x-news