Anna Lewandowska (31 l.) 2,5 tygodnia temu urodziła córkę Laurę. Trenerka chyba pobiła rekord, bo już pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Udowadnia, że aktywność przed i w czasie ciąży, bardzo pomaga w powrocie do formy.

Anna Lewandowska 2,5 tygodnia po porodzie wraca do ćwiczeń

Anna Lewandowska pokazała brzuch po drugim porodzie

Anna Lewandowska po pierwszej ciąży bardzo szybko wróciła do dawnej sylwetki. Tym razem nie ma żadnych wątpliwości, że też tak będzie.

Trenerka pokazała zdjęcia, jak wyglądał jej brzuch rok po pierwszym porodzie, a także zestawiła te, gdy była w drugiej ciąży z tym, jak prezentuje się teraz.

Minęło 17 dni, a brzuch Ani jest niemal całkowicie płaski. Nie wygląda jeszcze tak, jak przed ciążą, ale niewiele mu brakuje.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży.
Mam nadzieje, że mi się to udało.
Ciało kobiety może wiele!
… i niesamowite jest to, że w naszych ciałach
rozwijają się takie cuda❤️🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♂️ – napisała.

Anna Lewandowska TŁUMACZY się, dlaczego 3-letnia Klara wciąż jeździ w wózku

Brzuch Anny Lewandowskiej 17 dni po porodzie:

View this post on Instagram

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! … i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda❤️🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♂️ Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post … but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy❤️ Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

  • Mieć taki brzuch jak Ty 17 po porodzie 😍 marzenie! Wyglądasz bosko!
  • Aniu💚 W każdej dziedzinie życia i w każdym momencie życia jesteś dla Nas inspiracją !!!! 😍 Najważniejsze , ze czujesz się dobrze ! Bo wyglądasz – obłędnie pięknie 🧚🏽‍♀️ 💚
  • I bardzo fajnie, że to pokazujesz! Pewnie za chwilę wyleje się fala hejtu, że nie każdy tak wygląda, ale Ty właśnie pokazujesz i motywujesz, że każdy MOŻE ♥️ brawo ❤️ – brzmią komentarze.

Anna Lewandowska na spacerze z córeczkami – Klara zajmuje się siostrą

Zmotywowała Was do ćwiczeń?