Nie ma chyba osoby, której nie zależałoby na tym, aby budzić się wypoczętym każdego poranka. Odpowiednia ilość, ale także jakoś snu, ma odzwierciedlenie w tym, jak wydajni jesteśmy przez cały dzień. Niewygodne łóżko może powodować bóle mięśni i stawów, a także bóle głowy. Osłabia to naszą koncentrację i wpływa na samopoczucie. Dobrze dobrany materac pozwoli uniknąć wszystkich tych problemów. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dobrać odpowiedni model!

Jak poprawić jakość naszego snu? Materac to kluczowy czynnik

Przede wszystkim zadbaj o to, aby  materac był odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb. Osoby, które cierpią na bóle pleców, powinny wybrać materac o prozdrowotntych i ortopedycznych właściwościach. Doskonale sprawdzi się tutaj model Hilding Salsa, który dzięki siedmiu strefom twardości zapewni idealne wsparcie dla kręgosłupa przy jednoczesnym jego odciążeniu. Nada się także w przypadku, kiedy szukasz produktu dla osoby, która większość czasu spędzają w pozycji leżącej. Taki materac przeciwdziała powstawaniu odleżyn.

Zwróć też uwagę na odpowiednią twardość podłoża, która powinna być dopasowana do Twojej wagi. O ile materace miękkie dobrze sprawdzą się u dzieci czy osób o niewielkiej masie ciała, to materace twarde polecane są dla osób o zwiększonej masie. A co w przypadku, gdy śpimy na niewygodnej, rozkładanej kanapie i nie możemy sobie pozwolić na zakup łóżka z powodu ograniczeń lokalowych? W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie materac nawierzchniowy, który spełni funkcję ochronną, wspomoże utrzymanie higieny i zniweluje nierówności i twardość. Materac taki możemy zwinąć w rulon zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Materace Hilding Anders – najlepsza jakość na każdą kieszeń

Sklep SennaMaterace w swoim asortymencie posiada mnóstwo materacy sprawdzonych marek, takich jak Hilding Anders czy SleepMed. Jeżeli w obecnych czasach wolisz unikać kontaktu z ludźmi i zakupów w sklepie stacjonarnym, możesz bez problemu zamówić interesujący Cię produkt przez Internet. Co ważne, na terenie całego kraju zamówienia dostarczane są za darmo, a w przypadku gdy produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go bez problemu zwrócić w ciągu 30 dni.

Wartym uwagi materacem jest model Hilding Rock & Roll. Wykonany jest z wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Dodatkowo może być używany z dwóch stron, a regularne odwracanie sprawi, że będzie można go użytkować przez długie lata. Na rynku znajdziemy także takie materace jak np. SleepMed Comfort, który w zależności od tego jak ułożymy poszczególne warstwy, będzie zmieniał swoją twardość.

Materac piankowy jest produktem antyalergicznym, który zapewnia doskonałą wentylację oraz odprowadzanie wilgoci. Ponadto z uwagi na swoją elastyczność nadaje się do łózek z regulowanym stelażem. Materace hybrydowe takie jak np. Hilding Electro to rewolucyjne rozwiązanie łączące w sobie właściwości materaca piankowego i sprężynowego. To produkt idealny dla każdego, bez względu na wagę czy wiek. System sprężyn kieszeniowych Pocket Plus w połączeniu z piankami elastycznymi sprawi, że Twoje plecy pozostaną w jak najbardziej naturalnym położeniu.

Materace Hilding Anders

Wybierz materac z odpowiednimi certyfikatami

Materace Hilding Anders to artykuły najwyższej jakości, posiadające szereg certyfikatów potwierdzających ten fakt. Certyfikat Oeko-Tex® oznacza, że materiały użyte do produkcji nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Takie materace jak Salsa, Rumba czy Pasodoble posiadają statut wyrobu medycznego, co jest bardzo ważne w przypadku konieczności zakupu materaca ortopedycznego lub o właściwościach antyodleżynowych.

Materace testowane są także pod kątem odpowiedniej ergonomii, higieny, klimatu i trwałości, co potwierdza certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to ergonomia, higiena, klimat, trwałość.  Dodatkowo produkty Hilding Anders Polska wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

 

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfolio firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Ikea, Natura i Galaxy w Agata Meble, Immensity dla BRW czy też unikatowe rozwiązania zastosowane w marce prywatnej Sleepmed.

 

Artykuł sponsorowany