Naya Rivera zmarła tragicznie w lipcu tego roku – aktorka znajdowała się na łódce ze swoim synem 5-letnim Joseyem. Zginęła w wyniku utonięcia. Chłopcem zajmuje się jego ojciec, Ryan Dorsey, który był mężem Nayi przez cztery lata. Obecnie zamieszkał z jej siostrą, Nickaylą, przez co wylała się na niego fala hejtu.

Były mąż Nayi Rivery mieszka z jej siostrą. Będą wspólnie wychowywać syna zmarłej aktorki

Ryan Dorsey związał się z siostrą Nayi Rivery? Zabiera głos

Ryan Dorsey i młodsza siostra, Nayi Rivery, Nickayla, wynajęli dom i wspólnie zajmują się 5-letnim Joseyem. Nie wiadomo do końca, co jest między nimi, ale ponoć są ze sobą blisko.

Mężczyzna spotkał się z ogromną krytyką. W długim nagraniu, które opublikował na Instagramie mówi nawet, że dostaje groźby śmierci.

Życie nigdy nie jest czarne albo białe. Moje dziecko w wieku 5 lat musi mierzyć się ze śmiercią matki. Syn zapytał mnie, gdzie ona jest. A ja musiałem odpowiedzieć, że poszła do nieba, została aniołem.

Naya Rivera przed utonięciem URATOWAŁA swojego syna

Wyznał, że to Josey chciał, aby Nickayla z nimi zamieszkała:

Potem poprosił mnie, żeby TiTi z nami zamieszkała. Dzięki niej czuje obecność swojej mamy. Ja robię wszystko, by być dobrym rodzicem, do tego dążyć. Mierzę się z tym dramatem non stop od ponad 80 dni.

View this post on Instagram

🗣Its not always black and white.

A post shared by dorseyryan (@dorseyryan) on

Naya Rivera przed zaginięciem opublikowała fragment piosenki o TONĄCEJ MATCE

Mężczyzna nie powiedział wprost, co łączy go z siostrą zmarłej aktorki.

Nie będę tego komentować. Czuję, że to ostatnie czym muszę się zajmować. Nie obchodzi mnie, co ludzie sądzą na ten temat.

Ryan Dorsey i Nickayla Rivera

Ryan Dorsey i Nickayla Rivera fot. The Mega Agency / Forum

Naya Rivera i Ryan Dorsey

Naya Rivera i Ryan Dorsey fot. The Mega Agency / Forum