Naya Rivera zmarła tragicznie w lipcu w wyniku utonięcia. Na łódce pozostał jej syn, 5-letni Josey. Obecnie zajmuje się nim były mąż aktorki, Ryan Dorsey oraz jej siostra, która, jak się okazało, zamieszkała razem z nimi.

Wyniki badań toksykologicznych Nayi Rivery. W jej organizmie NARKOTYKI i lek psychotropowy

Siostra Nayi Rivery związała się z jej byłym mężem

Nickayla Rivera to młodsza siostra zmarłej Nayi. Zagraniczne media donoszą, że ona i Ryan Dorsey spędzają bardzo dużo czasu razem i zdecydowali się wspólnie zamieszkać. On i Naya Rivera byli małżeństwem w latach 2014-2018.

Nie wszystkim się to spodobało. Na siostrę tragicznie zmarłej aktorki wylała się fala krytyki. Pisano, że to musi źle wpływać na psychikę dziecka, którym się opiekują. Ona wypowiedziała się na ten temat. Jest silna ze względu na syna siostry.

Jestem silna ze względu na niego, nawet jeśli mi samej brakuje sił. Nie obchodzi mnie to, jak ktoś odbiera moje zachowanie, bo nikt nie wie, że nasze życie jest teraz agonią. To, czego się nauczyłam, to okazywać współczucie, nie oceniać innych i nie traktować życia jak coś pewnego i danego raz na zawsze. I mam nadzieję, że wy też to robicie – napisała Nickayla w oświadczeniu, które opublikowała na Instastories.

Były mąż wspomina Nayę Riverę. „WKURZAŁAŚ SIĘ”

View this post on Instagram

the sun. we love to see it ☺️☀️

A post shared by NICKAYLA RIVERA (@nickaylarivera) on

Naya Rivera przed utonięciem URATOWAŁA swojego syna

Małżeństwo Nayi i Ryana było bardzo burzliwe. W 2017 roku aktor zgłosił się jako ofiara przemocy domowej. Naya miała stanąć przed sądem, jednak opuściła areszt po wpłaceniu kaucji.

Nickayla i Ryan wynajęli razem dom, w którym mieszkają z 5-letnim chłopcem.

Naya Rivera z synem na ściance

Naya Rivera z synem/fot. FORUM

Naya Rivera i Ryan Dorsey

Naya Rivera i Ryan Dorsey fot. The Mega Agency / Forum