Ryan Dorsey, ojciec dziecka zmarłej aktorki podzielił się refleksją na temat byłej partnerki.

Naya Rivera przed utonięciem URATOWAŁA swojego syna

Ryan Dorsey wspomina Nayę Riverę

Aktor umieścił na swoim Instagramie klimatyczną fotkę, na której Naya tuli syna na tle zachodu słońca. Pod zdjęciem Ryan Dorsey napisał:

To jest takie niesprawiedliwe, nie ma wystarczających słów, żeby opisać wyrwę, która została w naszych sercach. Nie mogę uwierzyć, że tak będzie teraz wyglądało życie. Nie wiem, czy kiedykolwiek w to uwierzę. Wczoraj wróciliśmy do pływania. Życie po prostu jest niesprawiedliwe. Jestem wdzięczny za nasz wspólny czas i naszą podróż, która dała nam najsłodszego i najmilszego chłopca, o którym moglibyśmy zamarzyć. Czasami wkurzałaś się, mówiąc „przestań kręcić snapy”. Cieszę się, że cię nie posłuchałem, bo teraz mam setki, a nawet tysiące snapów z tobą – napisał Ryan.

Dalej odniósł się do okoliczności wypadku, w którym zginęła aktorka.

4-letni synek Nayi Rivery: Mama wskoczyła do wody i nie wypłynęła na górę

Josey będzie zawsze miał zdjęcia i filmiki i zawsze będzie wiedział, że jego mama kochała go bardziej niż własne życie, będzie wiedział, jak dobrze się razem bawiliśmy. Życie to dobre i złe czasy. Josey sprawia, że ten okropny czas jest odrobinę lepszy, ponieważ część ciebie zawsze będzie z nami. Nigdy nie zapomni skąd pochodzi. Tęsknimy. Zawsze będziemy cię kochać – zakończył.

Ryan Dorsey podziękował również wszystkim, którzy go wspierali.

Dziękuję wam za ogrom miłości i okazane wsparcie. Dodam tylko: bądźcie dobrzy dla siebie i dla innych, wybaczajcie, nie chowajcie urazy.  Jeśli nie macie niczego miłego do powiedzenia, nie mówcie nic. W milczeniu jest pokój. Czas na ziemi jest cenny i nie wiemy, ile jest nam dane. Nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć. Bądźcie blisko ludzi, których kochacie i celebrujcie czas spędzany razem – zaapelował.

Ustalono przyczynę śmierci Nayi Rivery. Rodzina aktorki wydała oświadczenie

Naya Rivera zginęła na jeziorze Piro w Kaliforni. Z ustaleń policji wynika, że aktorka utonęła na skutek nieszczęśliwego wypadku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez dorseyryan (@dorseyryan)

Naya Rivera zaginęła

Naya Rivera/fot. FORUM

Naya Riviera z synem

Naya Rivera z synem, fot. Scooter / AFF-USA.COM / MEGA / The Mega Agency / Forum