Britney Spears po ponad 13 latach odzyskała kontrolę nad swoim życiem. Jedną z pierwszych, całkowicie samodzielnych decyzji było przyjęcie oświadczyn od swojego wieloletniego partnera – Sama Asghari. Jakiś czas temu uwielbiana przez fanów Księżniczka Pop zamieściła na Instagramie zdjęcie ogromnego pierścionka zaręczynowego. Niestety obecnie jej konto jest usunięte, a sama gwiazda zarzeka się, że potrzebuje przerwy od social mediów.

Britney Spears usunęła Instagram!

Britney i Sam poznali się w 2016 roku na planie jednego z teledysków wokalistki. Niewiele miesięcy później zostali parą. I choć większość ludzi zakładała, że będzie to tylko przelotny romans, zakochani udowodnili nie raz, że łączy ich coś więcej, niż tylko chwilowe zauroczenie.

Głos w sprawie oświadczyn pary zabrała była dziewczyna Sama – Mayra Verónica, z którą mężczyzna był w związku w 2015 roku, przed poznaniem Britney.
W jednym z wywiadów dla TMZ mówi ciepło o ich związku:

Nareszcie trafił w dziesiątkę! Oboje trafili. Sam jest bardzo, bardzo wspierający i po tym wszystkim co [Britney] przeszła, to jest dokładnie to, czego w tym momencie potrzebuje. Cieszę się ich szczęściem.

Prócz tego gwiazda ucięła wszystkie domysły i plotki, o rzekomych nieczystych intencjach Sama wobec Britney i jej majątku:

Myślę, że wybrała odpowiedniego kolesia. W Hollywood ciężko mieć pewność, ale on jest czarującym, kochanym gościem, któremu naprawdę zależy na jej dobru. Uważam, że [Britney] przeszła już wystarczająco dużo.

Mayra Veronica

Mayra Veronica fot. Instagram

Również Sam Asghari uspokoił fanów Britney, zapewniając, że przy ślubie podpiszą intercyzę i nie żeni się z nią dla jej majątku.