Krótko po tym, jak 27 maja Travis Barker poślubił Kourtney Kardashian, jego była żona umieściła na wirtualnej aukcji pierścionek zaręczynowy, który perkusista Blink-182 dał jej prawie 20 lat temu.

Shanna Moakler pozbywa się rzeczy po Travisie Barkerze

Przez kilka dni klienci mogli licytować 4-karatowy pierścionek z brylantem na portalu aukcyjnym Worthy. 31 maja aukcja zakończyła się po 17 ofertach, w których zwycięzca zdobył błyskotkę za 96 500 $.

Według Shanny pierścionek był wart około 160 000 $ i miała nadzieję, że ostateczna oferta wyniesie co najmniej 120 000 $.

Myślę, że to piękny egzemplarz i naprawdę był moim wymarzonym pierścionkiem – powiedziała 47-letnia Shanna Us Weekly. Jednak ten rozdział mojego życia się skończył i chociaż noszenie go kiedyś przyniosło mi ogromną radość, mam nadzieję, że znajdzie nowy dom i nadal będzie przynosić komuś tyle szczęścia, co mnie kiedyś. To naprawdę piękny egzemplarz.

Para ma wspólnie 18-letniego syna Landona i 16-letnią córkę Alabama.

Kourtney Kardashian i Travis Barker skaczą z jachtu wartego miliony

Chociaż Shanna utworzyła aukcję zaledwie pięć dni po tym, jak Travis poślubił Kourtney w Portofino we Włoszech, uczestniczka Celebrity Big Brother zapewniła fanów, że czas był przypadkowy.

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli trzeci ślub. Tym razem w obecności rodziny (ZDJĘCIA PAPARAZZI)

„estem pewna, że ludzie założyliby, że to ma związek ze ślubem, ale ja po prostu chciałam znaleźć odpowiedniego sprzedawcę, a Worthy.com jest najbardziej profesjonalny – powiedziała E!News.

Wierzycie jej?

Shanna Moakler: Kim Kardashian ma gruby tyłekShanna Moakler: Kim Kardashian ma gruby tyłek

*EXCLUSIVE* LCredit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* – *Pictured: Shanna Moakler, Credit line: LionsShareNews / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

PORTOFINO, ITALY – Pictured: Kourtney Kardashian – Travis Barker, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum