Jak donosi portal TMZ, dziś w czwartek, 9 czerwca Britney Spears poślubi swojego narzeczonego Sama Ashgari. Ceremonia ma być bardzo intymna i odbyć się w gronie najbliższych.

Britney Spears wychodzi za mąż

Informator portalu TMZ  poinformował, że para bierze ślub w czwartek przed bardzo ekskluzywną i małą listą gości liczącą około 100 osób. Według źródła brat Britney, Bryan, ma być obecny – ale jej mamy, taty i siostry, Jamie Lynn, nie będzie.

Ponieważ ojciec Britney będzie nieobecny, niewiadomo, kto poprowadzi ją do ołtarza. Wiadomo jednak, że najprawdopodobniej Brit powie „TAK” w sukience zaprojektowanej przez Donatellę Versace, której atelier odwiedziła w marcu.

Britney Spears STRACIŁA CIĄŻĘ. „Powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem…”

Spears w ostatnich godzinach zamieściła na swoim Instagramie relacje, na której prezentuje swoje „ślubne” paznokcie popijając szampana w czarnym Rolls Royce’ie. Sam był widziany także u jubilera, jak wybierał im obrączki. Piosenkarka zamieściła także emocjonalny wpis, który może wskazywać na „przedślubną gorączkę”.

Britney Spears ZNOWU WYDZIWIA! Tłumaczy się z braku makijażu na twarzy…

Według portalu Britney miała przygotowywać się do tej ceremonii od miesięcy, jednak zależało jej, by do końca zachować ją w tajemnicy.

IG: britneyspears

IG: britneyspears

Sam Asgari, Credit line: THE LAST JEDI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum