Romain Zago (47 l.) przez dziesięć lat był w związku z Joanną Krupą. W 2013 roku wzięli ślub, ale po 4 latach małżeństwa się rozwiedli. Modelka już ułożyła sobie życie od nowa – wzięła ślub i doczekała się dziecka. Teraz również Romain, właściciel klubu i milioner, sformalizował swój nowy związek.

WOW! Obcisły kombinezon pokazał, jak Joanna Krupa wraca do formy po ciąży

Romain Zago wziął ślub!

O nowej partnerce Romaina, Carolinie Delgado, media dowiedziały się w styczniu ubiegłego roku. Już kilka miesięcy później, bo w kwietniu Zago pochwalił się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Tym razem na Instagramie pochwalił się kolejną nowiną z ich życia. Romain i Carolina zostali małżeństwem. Przy okazji milioner pochwalił się dość nieoczywistą sesją zdjęciową w ślubnych strojach, w których weszli do wody. Parze towarzyszyła nastoletnia córka Delgado z jej poprzedniego związku.

Byliśmy tylko w trójkę, bo to zupełnie wystarczyło. Nie jesteśmy zwyczajną parą, ale kto lubi przeciętność. Czekamy na niespodzianki, lojalność, uczciwość i miłość, które przyniesie nam życie – napisał Romain.

Warto też zwrócić uwagę na bukiet panny młodej. Jest nietypowy, bo nie składa się z kwiatów, a z kryształów i pereł. Wykonała go firma, która zajmuje się tworzeniem takich błyszczących dekoracji. Choć zapewne nie była to najtańsza przyjemność, to zostanie z panną młodą na znacznie dłużej niż prawdziwe kwiaty.

Kim jest Carolina Delgado?

Carolina Delgado pochodzi z Wenezueli. Carolina jest właścicielką kwiaciarni w Miami, i jak wynika z jej Instagrama, pasjonuje się fitnessem i modą.

ZOBACZ TEŻ:

Tak Joanna Krupa i Romain Zago świętują rozwód

Joanna Krupa SZCZERZE o nowej dziewczynie byłego męża, Romaina Zago

Taki mąż to SKARB- Joanna Krupa buszuje po sklepach, a w tym czasie Douglas…