Według ostatnich doniesień Bianca Censori (29 l.), gdy nie jest „w pracy” obok Kanye Westa, zachowuje się i ubiera się jak całkowicie inna osoba. Teraz w podróży do Azji, gwiazda zaprezentowała całkowcie nowy styl. Co o nim myślicie?

Kim Kardashian kopiuje Biankę Censori

Bianca Censori, przybywając do Japonii wraz ze swoim mężem Kanye Westem (47 l.), wyglądała… konserwatywnie. Celebrytka została sfotografowana w beżowej, zwiewnej, obszernej sukience maxi, gdy w sobotę lądowała na międzynarodowym lotnisku Narita w Tokio.

Para została zauważona wcześniej tego samego dnia, jak wylądowała na lotnisku we Florencji w tych samych strojach. Od ponad tygodnia spotykali się z projektantami i współpracownikami. Podobno pracują nad modową rewolucją – nową marką.

Bianca Censori całkowicie zakryła ciało

Od czasu ślubu z Kanye Westem w grudniu 2022 roku Bianca Censori zwróciła uwagę całego świata, nosząc przezroczyste sukienki, przezroczyste rajstopy i niemal niewidoczne kombinezony. Jej obnażanie ciała jest już normalnością, ale ta przysporzyła jej wielu problemów. W tym tych z policją.

Na początku czerwca przyjaciele celebrytki powiedzieli w rozmowie z Page Six, że według nich raper traktuje ją jak „jakąś dramatyczną instalację artystyczną”. I wciąż obawiają się o jej zdrowie psychiczne.