Bianca Censori (29 l.) znów miała na sobie element garderoby, który nie zalicza się do… najmodniejszych. Tym razem miała na sobie sukienkę mini w kolorze pudrowym, którą połączyła z butami na obcasie zwanym „kaczuszką” od Prady i przeźroczystymi podkolanówkami. Te ostatnie kojarzą się raczej z jesiennymi stylizacjami seniorek i zazwyczaj noszone są pod spodnie.

Okazuje się, że w przewrotny sposób można nosić przeźroczyste podkolanówki i sprawić, by wyglądały sexy. Zgadzacie się?

Bianca Censori świeci gołymi sutkami, a gołe łono zakrywa telefonem

Żona Kanye Westa (49 l.) została sfotografowana, gdy odwiedzała sklep kosmetyczny w dzielnicy Chatsworth w Los Angeles w towarzystwie swojej mamy Alexandry Censori. Bianca miała włosy zaczesane do tyłu w niski kok i nie miała na sobie biżuterii ani akcesoriów poza obrączką.

Bianca Censori

Bianca Censori lansuje kolejny trend?

Bianca Censori została sfotografowana ponad 2 tygodnie po tym, jak według doniesień tata Bianki, Leo Censori, wypowiedział się na temat „nieprzyzwoitego” wyglądu córki, odkąd wyszła za mąż za Kanye Westa w grudniu 2022 roku.

Za ostatnią stylizację Biance Censori grozi nawet więzienie

Ojciec Bianki, Leo, chce usiąść z Kanye i zapytać go, o czym do chole** myśli, paradując z Biancą jak tandetnym nagim kucykiem-trofeum, powiedziało ówcześnie Daily Mail źródło bliskie Biance.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

*EXCLUSIVE* Bianca Censori risks a wardrobe malfunction in daring mini dress while out with her mom in LA **WEB MUST CALL FOR PRICING**