Cameron Diaz (47 l.) w najnowszym wywiadzie przyznała, że cieszy się z tego – jak obecnie wygląda jej życie. Diaz jest szczęśliwą mamą córeczki, której razem z mężem dali na imię Raddixa Chloe Wildflower Maddena. Aktorka późno zdecydowała się na macierzyństwo i plotkuje się, że wynajęła surogatkę. Teraz zdradziła, czemu odejście z Hollywood było dla niej tak łatwe.

Cameron Diaz przerwała ciszę! W końcu opowiedziała o córce i macierzyństwie

Cameron Diaz cieszy się z zakończenia kariery aktorskiej

Cameron Diaz przez lata uchodziła za jedną z najseksowniejszych aktorek w Hollywood. Dostawała świetne role, w których mogła się wykazać i zaprezentować talent aktorski, którego z pewnością jej nie brakowało. Jednak życie na świeczniku zdążyło ją zmęczyć i podjęła decyzję, że porzuca karierę, by skupić się na macierzyństwie i spokojniejszym życiu.

Cameron Diaz dała córce nietypowe drugie imię. Wszystko na cześć przyjaźni z Drew Barrymore

Diaz wystąpiła w rozmowie na chacie inetnerowym z Gwyneth Paltrow, gdzie opowiedziała o ciemnej stronie sławy. Aktorka przyznała, że uwielbiała wyjścia na czerwone dywany i brylowanie na salonach, ale do pewnego momentu. W końcu życie na świeczniku zaczęło ją męczyć, chciała również zapewnić sobie i bliskim większą prywatność.

W głębi duszy czuję spokój, bo w końcu o siebie zadbałam – powiedziała Diaz w rozmowie na chacie z Gwyneth Paltrow

Cameron Diaz z mężem na randce.

Cameron Diaz z mężem, fot.Forum/Mega Agency.

Cameron dodała, że praca aktorki wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Kariera i sława to jedno – z drugiej zaś strony wszędzie podążali za nią fotoreporterzy. Diaz wspomina ten czas jako bardzo intensywny, kiedy nie mogła skupić się na sobie i próbowała spełnić wymagania wszystkich osób, ale nie swoje.

46-letnia Cameron Diaz ze zmarszczkami i bez makijażu – poszła do salonu kosmetycznego (ZDJĘCIA)

Kiedy robisz film, jesteś na planie 12 godzin dziennie przez miesiące, a na koniec nie masz czasu na nic innego – powiedziała.

Cameron Diaz w roli matki

Być może stąd jej decyzja o późnym macierzyństwie. Wcześniej, gdy była aktywna zawodowo po prostu nie miała czasu, by w całości poświecić swoją uwagę dziecku.Gwiazda dodała również w rozmowie, że dopiero gdy skończyła 40 lat zrozumiała, czym powinna się zająć. Była tak zafascynowana karierą i sławą, że nie miała czasu na życie osobiste.

Diaz na zakończenie przyznała, że uwielbia być matką i bez problemu odnalazła się w nowej roli. Dodała, że opieka nad córką i spędzanie z nią czasu to najlepsza cześć jej życia. Była aktorka chroni prywatność dziecka i nie pokazuje twarzy córki w mediach. 

Będziecie za nią tęsknić na wielkim ekranie?

Jaki film z Cameron Diaz lubicie najbardziej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Dublerka Nicole Kidman i Cameron Diaz ZAMORDOWANA przez byłego męża

47-letnia Cameron Diaz po raz pierwszy urodziła dziecko!

Dawno niewidziana Cameron Diaz zbliża się do pięćdziesiątki i nigdy nie wyglądała lepiej !

Cameron Diaz przyłapana przez fotoreporterów.

Cameron Diaz, fot.Forum/BACKGRID USA.

Cameron Diaz na lotnisku w Los Angeles.

Cameron Diaz została zauważona przez fotoreporterów na lotnisku. Fot.FORUM/Backgrid USA.

Cameron Diaz wychodzi z salonu kosmetycznego.

Cameron Diaz pokazała się bez makijażu, fot.Forum/Backgrid USA.