Cardi B (27 l.) ostatnimi czasy postanowiła walczyć z idealnym wizerunkiem Instagrama. Celebrytka publikuje szczere posty, na których pokazuje – jak wygląda jej ciało, kiedy nie pozuje do zdjęć. Tym razem postanowiła pokazać swoje naturalne włosy.

Cardi B narzeka na sylwetkę! Artystka przyznała, że sporo przytyła na kwarantannie

Cardi B zdradziła, jak wyglądają jej naturalne włosy

Cardi B bardzo często zmienia swoje włosy – celebrytka uwielbia eksperymentować z fryzurami. Regularnie nosi peruki, ale też przedłuża włosy, co znaczne je osłabia. Razem z nią nad jej perfekcyjnym wizerunkiem pracuje sztab fryzjerów i makijażystów – dlatego teraz, gdy większość gwiazd w USA przebywa w domach, ich włosy nie są tak idealne i błyszczące jak zazwyczaj.

Wokalistka postanowiła pokazać swoim obserwatorom jak wygląda w naturalnej wersji – bez doczepów, makijażu i w nieułożonych włosach.

Cardi B już od dłuższego czasu walczy z perfekcyjnym i złudnym wizerunkiem Instagrama. Ostatnio pokazywała, jak zmienia się jej brzuch – gdy go napina do zdjęć, i gdy nie musi go wciągać. Trzeba przyznać, że różnica była spora.

Na filmiku raperka postanowiła udzielić kilku rad, jak pielęgnuje swoje włosy. Cardi B przyznała, że niestety nie ma kręconych włosów – jak jej córka. Włosy raperki, mimo że się strasznie puszą to są idealnie proste.

Cardi B pokazała się w naturalnej wersji – bez makijażu i ułożonych włosów:

Więc tak naprawdę wyglądają moje włosy – powiedziała Cardi na nagraniu.

Wokalistka przyznała, że takie „afro” ma za każdym razem, gdy wysuszy włosy za pomocą suszarki. Nie pomaga nawet zaplatanie ich w warkocze. Raperka przyznała, że taką mają teksturę i ona już się do nich przyzwyczaiła. Widać, że jej włosy wymagają wiele uwagi.

Cardi przyznała, że zdrowe i dobrze wyglądające włosy potrzebują wilgoci. Raperka doradziła obserwatorom, by skupili na nich swoją uwagę i bardziej przyłożyli się do ich pielęgnacji. Na naszej stronie podpowiadamy, jakie można zrobić maseczki do włosów, z produktów dostępnych w naszych kuchniach. Koniecznie sprawdźcie nasze przepisy. Więcej TUTAJ.

Pasują jej takie włosy?

Według nas wygląda świetnie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cardi B jest jedną z najsztuczniejszych gwiazd? Piosenkarka pokazała się bez makijażu i wyszukanej stylizacji

Cardi B miała odsysanie tłuszczu a teraz pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch (WIDEO)

Cardi B pokazuje okropnie spuchnięte stopy i zapewnia, że już NIGDY nie podda się operacjom plastycznym

Cardi B w różowych włosach.

Cardi B w różowych włosach, fot.Forum.

Cardi B w naturalnych włosach.

Cardi B w naturalnych włosach, fot.Forum/BACKGRID USA.

Cardi B w krótkich blond włosach.

Cardi B w krótkich blond włosach, fot.Forum.