Cardi B (27 l.) nigdy nie ukrywała, że wiele razy poszła pod nóż – jednak jakiś czas temu przyznała, że już nigdy więcej nie podda się operacjom plastycznym – gdy nabawiła się komplikacji zdrowotnych po powiększaniu biustu postanowiła wystopować. Teraz raperka zdradziła, że podczas kwarantanny znacznie przytyła. Zmieni zdanie i zdecyduje się na odsysanie tłuszczu?

Córka Cardi B, Kulture ma niecałe 2 lata a już nawiązuje znajomości z „bogatymi dziećmi”

Cardi B przytyła na domowej kwarantannie

Szczera jak zwykle Cardi B otwarcie przyznała, że przytyła podczas domowej kwarantanny z powodu panującego koronawirusa. Artystka jakiś czas temu ogłosiła, że już NIGDY nie podda się żadnym operacjom plastycznym – co niekoniecznie może być prawdą. Cardi B uwielbia przepych i podkreślanie swojego ciała a teraz gdy przytyła, będzie chciała jak najszybciej wrócić do formy. Raperka do tej pory wolała jednak formę na skróty – inwestowała mnóstwo pieniędzy w upiększające i ujędrniające ciało zabiegi i odsysanie tłuszczu.

Kourtney Kardashian PRZYTYŁA na kwarantannie i jest dumna z wyglądu swojego ciała

Na Instagramie artystka przyznała, ze przytyła i nadprogramowe kilogramy już widzi na swojej twarzy i ciele. Społeczny dystans spowodował, że raperka cały czas przesiadywała w kuchni, co szybko odbiło się na jej sylwetce.

Cardi z tak długimi paznokciami raczej nie zajmowała się gotowaniem, a jedynie kosztowaniem przygotowanego jedzenia. Na Story pokazała pyszne filipińskie jedzenie, które przygotowywała jej przyjaciółka. Celebrytka z braku zajęcia i nudy częściej zaglądała do lodówki.

Przy okazji potwierdziła, że nowy album jest już w drodze, jednak nie chce zdradzać więcej szczegółów.

View this post on Instagram

How y’all doing on this beautiful Monday ?

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Widzicie różnicę w jej sylwetce?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Co ona ma na sobie! Cardi B PRZESADZIŁA

Córeczka Cardi B, Kulture tańczy do przeboju mamy. Dziewczynka jest cała obwieszona w złocie!

Sorry, Kylie Jenner – Cardi B PRZEBIŁA Cię prezentem dla córki

Cardi B przytyła na domowej kwarantannie - pokazała, co jadła.

Cardi B, fot.Forum/BACKGRID USA.

Cardi B w żółtym kostiumie pozuje na rozdaniu nagród.

Cardi B na rozdaniu nagród, fot.Forum/Mega Agency.