Jakiś czas temu prosto zza oceanu do Polski na salony wjechała 23-letnia Caroline Derpienski – modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku. Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów, wchodząc w konflikty z polskimi gwiazdami i odgrażając się pozwami na prawo i lewo.

Teraz Derpieński jest główną bohaterką kolejnej afery, która natychmiast zalała serwisy plotkarskie i media społecznościowe. Bohaterka programu „Razem odNowa” prowadzonego przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę udostępniła na Instagramie screeny rozmów, które Caroline prowadziła z jej mężem. Para poszła do programu, by naprawić swoje małżeństwo po zdradzie. Tymczasem jak mogliśmy przeczytać na screenach, Derpieński gorąco namawiała mężczyznę, by ten zostawił żonę. 23-latka natychmiast doczekała się odpowiedzi zarówno od żony mężczyzny, Ewy Chodakowskiej oraz niezwiązanej z aferą, ale prowadzącej personalną wojnę z Derpieński Anety Glam.

Wielka afera z Caroline Derpieński! Namawiała uczestnika programu do ROZSTANIA Z ŻONĄ!

Caroline Derpieński zabiera głos po aferze z uczestnikami programu „Razem odNowa”

Teraz sama Caroline zdecydowała się zabrać głos i opublikowała serię obszernych relacji na Instagramie. Już na wstępie broniła swoich czynów i przedstawiła całą sytuację ze swojej perspektywy, sugerując, że chciała tylko pomóc mężczyźnie, który jej zdaniem jest zmanipulowany przez żonę. Jednocześnie celebrytka z Miami nie omieszkała podkreślić swojej wyższości nad bohaterami programu:

Napisałam do tego chłopaczka ze wsi, wyciągnęłam rękę. Współpracuję z Playerem, więc chcąc nie chcąc wyświetliła mi się na TikToku okropna wypowiedź jego partnerki Moniki o tym jak ten chłopak był przez nią zdradzany i że ona opowiada, że on wzwodu nie ma. Zrobiło mi się szkoda chłopaka jak kobieta go zdradzała, zmanipulowała i wróciła do niego. Czegoś takiego nawet w amerykańskiej telewizji nigdy nie widziałam. Szok i poniżenie przed całą Polską. Miałam dobre intencje, ale chłopak nadal jest zaślepiony tą manipulantką. Przynajmniej będzie chłop mógł chodzić po wsi i pokazywać wiadomości ode mnie z dumą, że ma dm z gwiazdą, a ta kobieta dusi się z zazdrości teraz. Królowa dolarsowa czasami jest karmą.

Następnie Caroline podkreśliła, że w całej sytuacji najbardziej szkoda jej dzieci oraz wyjaśniła, dlaczego zwróciła się do mężczyzny słowem „hot” (ang. gorący, przystojny):

Wyraz „HOT” z mojej strony dotyczy tego, że jest bardzo humble czyli pokorny, z dobrą energią i przede wszystkim HOT w stosunku do swoich dzieci. Każdy facet, który dba o swoje dzieci jest HOT. Jeżeli facet dba o dzieci, nawet jak kobieta odeszła albo chodzi na boki to taki mężczyzna ma u mnie ogromny szacunek z automatu. Najważniejsze w życiu to dbanie o swoje dzieci!!!! Nawet nie chce wiedzieć, co czują teraz jego dzieci. Jest mi po prostu wstyd, że kobiety mogą tak się zachowywać publicznie i promować nielojalność. Nie mogłam nie zareagować. Wysyłam dużo wsparcia i ciepła. Dziękuje wszystkim Polakom za wsparcie i cieszę się, że wreszcie mam ze wszystkimi takie samo zdanie. Uważam, że trzeba nagłaśniać i piętnować nielojalne zachowania. Uważam, że ZDRADY NIGDY NIE WOLNO WYBACZAĆ, A KTO ZDRADZIŁ RAZ ZROBI TO DRUGI RAZ.

Ruszyło śledztwo o Caroline Derpieński! Nowe zdjęcie Stanowskiego mocno oburzyło fanów (FOTO)

Na tym jednak nie skończyła i otworzyła się w temacie swoich własnych doświadczeń – okazuje się, że w dzieciństwie małżeństwo jej rodziców zniszczyła zdrada ze strony ojca. Podkreśliła jednak, że jej rodzice nie prali brudów publicznie, a matka chroniła jej prywatność:

Nawet nie chce teraz myśleć, co po emisji tego programu te ich biedne dzieci teraz czują i przez co przechodzą. Jak na pewno rówieśnicy ich dręczą i śmieją się jakie przedstawienie ich rodzice zrobili przed całym krajem. Jestem osobą, która przeszła przez zdrady w związku moich rodziców, kiedy się urodziłam. (W moim przypadku były to zdrady dokonywane przez mojego ojca). Moja mama stanęła na wysokości zadania i zakończyła relację, dlatego musiałyśmy uciekać z Nowego Jorku i osiedlić się w Polsce na stałe. Moja mama nie chodziła po telewizjach i nie opowiadała co ją spotkało, tylko jeszcze raz podkreślę, stanęła na wysokości zadania i chroniła naszą prywatność. Dopiero kiedy stałam się pełnoletnią, dojrzałą kobietą otworzyłam usta na tematy dotyczące mojej przeszłości rodzinnej i otwarcie opowiedziałam w kilku wywiadach jak wyglądało moje dzieciństwo i że pochodzę z rozbitej rodziny. W tym momencie muszę przyznać, że jestem dumna z mojej mamy, że chroniła mnie i naszą prywatność. Pomimo tego, że z nią też nie miałam lekko, bo żaden rodzic nie jest idealny, to ogromne brawa za to, że odcięła się od zdradzającego partnera.

Następnie dodała:

Uważam, że nigdy nie powinno mieć miejsca publiczne opowiadanie o skokach w bok oraz poniżanie, ubliżanie partnerowi. Zwłaszcza Moniki tekst o tym, że Patryka narząd płciowy nie funkcjonuje. Uważam, że Monika powinna zastanowić się jaka jest tego przyczyna i pomóc partnerowi, a nie go notorycznie zdradzać i jeszcze wplątywać w to dzieci.

Na koniec odpowiedziała Ewie Chodakowskiej:

Po co mnie pierwsza atakujesz w tym momencie. Wiesz o tym, że zrobiłaś źle promując zdrady, patologiczne zachowania ŚWIADOMIE. Próbujesz się wybielić aby dalej otrzymywać pieniądze za działania w tym programie. Wygląda to tak jakbyś jednak nie była taka girls girl, a popierała zdrady i krzywdzenie zwłaszcza niewinnych dzieci, które muszą oglądać jak ich mamusia (Monika) w telewizji opowiada, że ich tatuś nie zadowala mamusi w łóżku i nie ma wzwodu. Jak śmiesz! Pieniądze ważniejsze niż moralność Ewo? Straciłam do ciebie szacunek.

Zgadzacie się z nią?

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

Caroline Derpieński chwali się POŻYCZONYM Rolls-Roycem?! Aneta Glam ją DEMASKUJE

pasekkozak

Caroline Derpieński wywołuje kolejny konflikt z Anetą Glam? „Chciała was oszukać, bardzo mi przykro”

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Chodakowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: chodakowskaewa

Ewa Chodakowska najbardziej wpływową influencerką

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA