Caroline Derpieński jakiś czas temu weszła na wojenną ścieżkę przeciwko Krzysztofowi Stanowskiemu. Wszystko przez opublikowane na jego kanale filmy, które były zwieńczeniem i podsumowaniem jego śledztwa dotyczącego celebrytki z Miami. Szybko okazało się, że pierwszy z filmów uderza w jej partnera, biznesmena Krzysztofa Porowskiego, z kolei drugi w nią samą. W „bonusowym” materiale Stanowski nie tylko ukazał wycięte rozmowy z Caroline, ale stwierdził, że 21-latka kłamie na temat swoich osiągnięć i kariery modelki, a jej instagramowi followersi są kupieni.

Jak można się było spodziewać, taka narracja nie spodobała się Caroline, która natychmiast wybuchła w mediach społecznościowych i w serii rozemocjonowanych wpisów uderzyła w Stanowskiego, twierdząc, że ma „kontakty z bułgarską mafią”. Zapowiedziała również pozew sądowy oraz stworzenie filmu demaskującego dziennikarza, który miał „zakończyć jego karierę”.

Caroline Derpieński zapowiada, że ZAKOŃCZY karierę Krzysztofa Stanowskiego!

Caroline Derpieński posądza Stanowskiego o molestowanie. Zdradza, czy dalej planuje z nim wojować

Kilka dni temu Derpieński znów pojawiła się w Polsce, gdzie zorganizowała pokaz mody swojej nowej kolekcji. „Dollarsowa królowa” wynajęła z tej okazji salę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i zrobiła wielkie show. Udzieliła też kilku wywiadów. W rozmowie ze Światem Gwiazd, Caroline ponownie wróciła do afery z Krzysztofem Stanowskim. Celebrytka nie kryła rozżalenia po tym, jak dziennikarz ją potraktował:

Zaczął nagle wmawiać, że jestem kłamczuchą, że jestem utrzymanką, same negatywy. Dla mnie to jest niezrozumiałe, bardzo krzywdzące, ponieważ ja go potraktowałam jak przyjaciela, a on jedynie mnie wykorzystał. Kiedy wrócił do Polski, zobaczyłam jego prawdziwą twarz. Że tak naprawdę to, jak nosił torbę mojego psa, jak się do mnie ślinił, udawał najlepszego, najbardziej przyjaznego, okazało się to zwykłą ściemą. To mnie bardzo zabolało, nienawidzę ludzi fałszywych, ja nie jestem fałszywa, jak komuś poświęcam czas, to naprawdę jestem do tego człowieka friend, a nie fake.

Następnie 21-latka stwierdziła, że jest wiele dowodów na to, jakoby Stanowski nienawidził kobiet, czego przykładem mogłaby być jego nagonka na Caroline, Natalię Janoszek czy ostatni konflikt z Kingą Rusin:

Trzeba się odciąć od tego człowieka, że to jest zwykła hiena dziennikarska, która nawet nie jest dziennikarzem. Ten człowiek nienawidzi kobiet przede wszystkim. Jest bardzo dużo artykułów na ten temat, jak atakuje kobiety, może to, myślę, bierze się to z kompleksów, nie wiem jakich kompleksów, czy natury fizycznej, czy natury psychicznej, to już on sam zna odpowiedź na to pytanie, ale po prostu nienawidzi kobiet.

W trakcie rozmowy, Derpieński wyznała też, że czuła się przez Stanowskiego… molestowana:

Jaka jest podłość faceta, który ślinił się do mnie, stosował różne triki, które można odczytać jako molestowanie.

I choć po raz kolejny Caroline podkreśliła, że nie zamierza zgrywać potulnej ofiary, jej entuzjazm, by zdemaskować Stanowskiego i zrównać jego karierę z ziemią wyraźnie oklapł. Teraz celebrytka zastanawia się, czy i jakie kroki podjąć:

Nie chcę jeszcze powiedzieć, jaką drogę obiorę, czy idę dalej na wojnę z nim, czy siedzę cicho i zajmuję się swoim życiem. Na ten moment mogę jedynie ogłosić, powiedzieć, że nie jestem jak Natalia Janoszek, aby podkulić ogon i płakać w koncie, ponieważ ja mam wywalone na jakiegoś pierwszego lepszego youtubera. […] Ja patrzę stricte na ludzi, czy ktoś jest hieną, śmieciem, czy nie. I ja nie chcę mieć nic wspólnego w moim życiu, ani przejmować się emocjonalnie z osobami, które nie są warte mojego czasu, które mnie skrzywdziły, które mnie wykorzystały. Idę dalej, jestem silniejsza i nie przejmuję się tym, co zrobię z jego sprawą. Wiesz co, powiem Ci szczerze, że z mojej strony ja bym nawet nic nie robiła, ja uważam, że pogadał sobie, nazwał mnie tam kłamczuchą. Jeżeli mu to sprawiło przyjemność, dobrze dla niego, niech sobie zrobi dobrze.

Myślicie, że wycofa się ze swoich oskarżeń i wojennej ścieżki?

Caroline Derpieński IDZIE NA WOJNĘ ze Stanowskim! Wydała oświadczenie i planuje go zdemaskować

pasekkozak

Caroline Derpieński o związku ze starszym o 40 lat Krzysztofem Porowskim: „Nie dogadywaliśmy się”

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

Caroline Derpieński

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Stanowski

Stanowski pogrąży Caroline Derpieński Nowy film będzie lepszy od Janoszek!

Krzysztof Stanowski o „KANALE ZERO”. Szykuje konkurencje dla „Kanału sportowego”?

Krzysztof Stanowski

IG: krzysztof.stanowski

IG: krzysztof.stanowski

IG: krzysztof.stanowski