Jakiś czas temu prosto zza oceanu do Polski powróciła 22-letnia Caroline Derpienski – modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku. Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów, wchodząc w konflikty z polskimi gwiazdami i odgrażając się pozwami na prawo i lewo. Nim Caroline wróciła z powrotem do Miami zdążyła mieć na pieńsku m.in z Julią Wieniawą, Katarzyną Nosowską, Klaudią Halejcio, Sandrą Kubicką oraz Anetą Glam z „Żon Miami”.

Jej wypowiedzi i instagramowe relacje przyciągają rosnące rzesze zaciekawionych internautów, którzy nie potrafią zdecydować, czy Derpieński jest po prostu kontrowersyjną skandalistką, głupiutką celebrytką czy turbointeligentną prowokatorką, której działania w show-biznesie to swoisty eksperyment społeczny i celowe wywoływanie zamieszania. Tak czy inaczej, koło 22-latki trudno przejść obojętnie.

Karolina Pisarek o Caroline Derpieński. Zdradza, kiedy udało jej się ją poznać

Patricia Kazadi o Caroline Derpieński. Komplementuje jej inteligencję

Teraz swoją opinię o Caroline postanowiła wyrazić Patricia Kazadi, która w przeciwieństwie do wielu innych polskich celebrytek bynajmniej nie skrytykowała kontrowersyjnej modelki z Miami. Zamiast tego w rozmowie z reporterem Kozaczka pochwaliła ją za inteligencję:

Ja myślę, że to jest superinteligentna laska. Nie znam każdej jej wypowiedzi, ale myślę, że ma duży dystans do siebie i poczucie humoru.

Jednocześnie Kazadi z żalem przyznała, że choć jakiś czas temu razem z Derpieński była na tym samym evencie, nie miała okazji zamienić z nią słowa:

Nie miałam przyjemności jej poznać jeszcze, ale byłyśmy na jednym wydarzeniu wspólnym. Natomiast nie miałam okazji z nią rozmawiać.

Na koniec wyznała, co sądzi o konflikcie Caroline z Katarzyną Nosowską, która postanowiła sparodiować ją na Instagramie, za co w zamian otrzymała groźbę pozwu. Kazadi zasugerowała, że być może żadnego pozwu tak naprawdę nigdy nie było i cała sytuacja została obrócona w żart:

My nie wiemy tak naprawdę, czy ona chce ją pozwać, może też żartowała?

Jesteście zaskoczeni taką dozą sympatii do Caroline?

Sandra Kubicka pozwana na KOSMICZNĄ kwotę przez Caroline Derpieński?!

pasekkozak

scena z: Patricia Kazadi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Patricia Kazadi, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Patricia Kazadi, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Patricia Kazadi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Patricia Kazadi, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski