Jakiś czas temu prosto zza oceanu do Polski na salony wjechała 23-letnia Caroline Derpienski – modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku. Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów, wchodząc w konflikty z polskimi gwiazdami i odgrażając się pozwami na prawo i lewo. Nim Caroline wróciła z powrotem do Miami zdążyła mieć na pieńsku m.in z Julią Wieniawą, Katarzyną Nosowską, Klaudią Halejcio, Sandrą Kubicką oraz Anetą Glam z „Żon Miami”.

Jej wypowiedzi i instagramowe relacje przyciągają rosnące rzesze zaciekawionych internautów, którzy nie potrafią zdecydować, czy Derpieński jest po prostu kontrowersyjną skandalistką, głupiutką celebrytką czy turbointeligentną prowokatorką, której działania w show-biznesie to swoisty eksperyment społeczny i celowe wywoływanie zamieszania. Tak czy inaczej, koło 22-latki trudno przejść obojętnie.

Jakiś czas temu Derpieński wzięła udział w programie „Damy i wieśniaczki”, a już wkrótce będzie gwiazdą kolejnego materiału Krzysztofa Stanowskiego. W międzyczasie celebrytka wywołała głośną aferę, gdy namawiała uczestnika nowego programu „Razem odNowa” do odejścia od żony.

Wielka afera z Caroline Derpieński! Namawiała uczestnika programu do ROZSTANIA Z ŻONĄ!

Caroline Derpieński rusza z kanałem na YouTube

Caroline nie zwalnia tempa i teraz przekazała fanom na Instagramie radosną nowinę – okazuje się, że już wkrótce będą mogli oglądać swoją ulubioną celebrytkę również na YouTube, ponieważ Derpieński właśnie założyła własny kanał!

Dosłownie przed sekundą założyłam swój pierwszy kanał na YouTube – napisała w relacji.

Choć celebrytka nie zdradziła jeszcze, jaki content będzie pojawiać się na jej koncie, to podkreśliła, że wszystko zostało bardzo dokładnie zaplanowane, włącznie z grafikami i profesjonalnym sprzętem:

Także zapraszam do subowania. Jutro otrzymam grafiki, pouzupełniam wszystko, skompletuje sprzęt i już w tym tygodniu nagrywam. Wszystko po kolei, bez pośpiechu. Na razie tylko was poinformowałam tutaj, więc chill, a oficjalną działalność zaczynamy i ogłosimy niedługo.

Planujecie śledzić nowy kanał Caroline?

IG: carolinederpienski

pasekkozak

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

IG: carolinederpienski