Trudne chwile w życiu Celine Dion (51 l.). Artystka pożegnała kolejną kochaną osobę. W czwartek zmarła jej matka – Thérèse Dion. 92-letnia kobieta odeszła w otoczeniu rodziny i bliskich.

Kolejny OSTRY komentarz Celine Dione w sprawie jej anoreksji

Nie żyje matka Celine Dion

Matka Celine Dion, która przez wielu była nazywana „Maman Dion”, od długiego czasu zmagała się  z problemami zdrowotnymi, utratą pamięci oraz znacznym pogorszeniem słuchu i wzroku. Thérèse wraz ze swoim mężem Adhemarem, który zmarł w 2003 roku, wychowali czternaścioro dzieci. Trzy lata po śmierci męża, Thérèse założyła fundację „Maman Dion”, która zajmowała się pomocą dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Nad odejściem kobiety ubolewa wiele osób. Swoje kondolencje złożył już premier kanadyjskiej prowincji Quebec, François Legault.

Dowiedziałem się o śmierci Therese Dion. Niezwykła kobieta, tak hojna, tak kochająca, która całe swoje życie poświęciła dobru rodziny. Opłakujemy jej odejście. Moje kondolencje dla rodziny Dionów – napisał na Twitterze.

Matkę pożegnała także sama wokalistka. Dodała poruszający wpis i zamieściła starą fotografię.

Mamo, tak bardzo cię kochamy… Dedykujemy Ci dzisiejszy występ. Zaśpiewam dla Ciebie z całego serca

Maman, nous t’aimons tellement… Nous te dédions le spectacle de ce soir et je chanterai pour toi avec tout mon coeur….

Gepostet von Céline Dion am Freitag, 17. Januar 2020

Celine Dion – śmierć męża i brata

W ostatnich latach Celine Dion straciła także męża, z którym była ponad 20 lat, oraz brata. Jej ukochany, Rene Angelil, zmarł w 2016 roku, po wieloletniej walce z nowotworem gardła. Para doczekała się trójki synów. Zaledwie dwa dni po śmierci męża, piosenkarka straciła też brata Daniela, który również walczył z nowotworem.

ZOBACZ TEŻ:

Celine Dion przez utratę kilogramów wygląda na staruszkę (ZDJĘCIA)

KONTROWERSYJNA reklama z Celine Dion. Promuje ubranka neutralne płciowo

Celine Dion swoją decyzją podzieliła fanów na całym świecie!

Therese Dion/fot. Forum

Celine Dion/fot. Forum