Zespół Afromental działa już od 2004 roku. Ich debiutancki album zatytułowany The Breakthur ukazał się trzy lata później, a promujący go singiel I’ve Got What You Need został zakwalifikowany do udziału w Top Trendach w Sopocie. Tak wszystko się zaczęło – posypały się nowe propozycje i płyty.

Teraz tych utalentowanych chłopaków podglądamy na szklanych ekranach w programach typu talent show. Wojtek Łozowski ocenia właśnie w Must Be the Music, a Tomasz Lach (Tomson) i Aleksander Milwiw-Baron są mentorami w The Voice of Poland. Wydaje się, że wszyscy mają nosa do szukania nowych perełek na scenie muzycznej. W końcu to oni wyłowili choćby Kasię Dereń, czy Dorotę Osińską.

W sieci właśnie pojawił się filmik z ich spotkania z drużyną w The Voice. Było bardzo twórczo i klimatycznie. Wszyscy, tj. Natalia Krakowiak, Arek Kłusowski, Michał Grobelny i Michał Malicki przynieśli swoje ulubione płyty po to, by pokazać swój gust muzyczny:

– Było naprawdę mega, mega totalnie pozytywnie. Mimo, że walczymy i każdy chce wygrać, bo na tym polega rywalizacja, to po prostu jesteśmy jednym ciałem – skomentował Malik.

Kibicujecie tej ekipie? Już jutro wystąpią w odcinkach na żywo. Oj, będzie się działo!

afro

afro

afro
Baron

afro

afro

afro
Grzegor Dziamka „Dzimas”

afro
Wojciech Lajan „Witczak”

afro
Wojciech Łozowski „Łozo”

afro
Tomasz Lach „Tomson”