Chrissy Teigen (35 l.) jest jedną z celebrytek, które uwielbiają gotować w domu. Nie jest tajemnicą, że największą pasją Chrissy jest przygotowywanie posiłków dla rodziny. Pasję zaszczepiła w niej mama Teigen, która razem z celebrytką spędza dużo czasu w kuchni. Chrissy prowadzi bloga kulinarnego, wydała kilka książek o gotowaniu a na swojego Instagrama często udostępnia apetycznie wyglądające zdjęcia posiłków. Tym razem Teigen postanowiła pójść za śladem Kim Kardashian i zdradziła, co takiego trzyma w swojej spiżarce.

SZOK! Chrissy Teigen wyjawiła, że lotniska mają INNY terminal dla celebrytów

Spiżarnia Chrissy Teigen – co tam trzyma celebrytka?

Chrissy Teigen podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wnętrzem swojej spiżarki. Teigen kocha gotować, więc te pomieszczenie jest pełne różnych przypraw, smakołyków i sosów. Kim Kardashian West zdezorientowała internet w zeszłym miesiącu, kiedy opublikowała obszerną relację z tego, co znajduje się w jej kuchni. Kardashianka pokazała kilkanaście ogromnych lodówek w tym jedną poświęconą tylko na mleko, czy pomieszczenia gospodarcze, które przerobiła na spiżarnie.

Spiżarnia Chrissy jest zdecydowanie mniejsza, co nie znaczy że gorsza. Na półkach leżą wyeksponowane pojemniki, każdy z nich jest opisany – tak by Chrissy podczas gotowanie mogła szybko sięgnąć ręką po potrzebujący produkt. W jej spiżarni wszytko ma swoje miejsce.

Ku***a jak ślicznie wygląda moja spiżarka, przesuńcie palcem, jeżeli potrzebujecie orgazmu organizacyjnego – podpisała zdjęcie celebrytka

Bez trudu można zauważyć, że pięknie zorganizowana spiżarka ogromnie cieszy Teigen. Za tę metamorfozę odpowiedzialna jest  Ría Safford, która zajmuje się uporządkowywaniem przestrzeni gwiazd. Ria przekształciła zagraconą spiżarnię Chrissy i Johna Legenda w maksymalnie zorganizowaną przestrzeń.

Chrissy Teigen pokazała wnętrze uporządkowanej spiżarni:

Fani natychmiast zauważyli, że rodzina celebrytów ma sporą ilość ostrego sosu.

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen

Chcielibyście mieć taką spiżarnię? A może macie takie rozwiązanie w swoich domach?

Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oszałamiająca kreacja Chrissy Teigen ciągnęła się za modelką podczas gali (ZDJĘCIA)

Chrissy Teigen ZAPOMNIAŁA o 39. urodzinach Kim Kardashian; wybrnęła w MISTRZOWSKIM stylu

Niesforne bikini Chrissy Teigen wymknęło się spod kontroli (ZDJĘCIA)

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen