Biorąc pod uwagę napięte harmonogramy celebrytów którzy latają co tydzień po całym świecie, zaskakujące jest to – że nie widzimy ich drzemiących w poczekalni na lotnisku, lub kupujących perfumy na strefie bezcłowej. Jednak Chrissy Teigen (34 l.) rzuciła światło na to, jak gwiazdy radzą sobie ze zgiełkiem lotnisk i odpowiedziała na pytanie – czy celebryci ustawiają się w kolejce z innymi ludźmi, gdy wsiadają do samolotów? Jej wyznanie może Was zszokować! 

Drama w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Chrissy Teigen!

Chrissy Teigen zdradziła, jak podróżują celebryci

Chrissy Teigen należy do grona celebrytów, którzy nie mają problemów przed mówieniem kontrowersyjnych rzeczy. Modelka słynie ze swojego poczucia humoru i pozytywnego nastawienia. Teigen postanowiła odpowiedzieć na palące pytanie jednego z fanów, który był ciekawy, w jaki sposób podróżują celebryci, którzy nie mają własnego helikoptera bądź samolotu (Nie każdy jest jak Kylie Jenner, która w wieku zaledwie 22 lat została najmłodszą miliarderką na świecie)

W odległości mili od lotniska znajduje się inny terminal, za członkostwo do którego płacisz – zdradziła Chrissy

Nie jest jasne, o którym konkretnie lotnisku mówiła Teigen, ale biorąc pod uwagę fakt, że modelka i jej rodzina mieszkających w Los Angeles, zakładamy, że może chodzić o lotnisko LAXCzłonkowie VIP spędzają czas przed lotem w całkowicie prywatnych apartamentach. Każdy z własną łazienką i kuchnią, dwuosobową kanapą oraz widokiem na pas startowy samolotu lądującego i odbierającego. Ponadto prywatne kontrole bezpieczeństwa odbywają się z dala od tłumu, co oznacza, że ​​członkowie nie chodzą po zatłoczonych halach.

Aha, i osoby z wykupioną usługą nie muszą się martwić o niesienie bagażu po schodach do samolotu.

Kiedy nadchodzi czas wejścia na pokład, członkowie Private Suite są kierowani bezpośrednio do swoich samolotów – informuje opis jednej z firm oferującej takie usługi  

Jeśli to nie wystarczy, do każdego z członów przydzielany jest zespół ośmiu osób, którzy służą pomocą w każdej sytuacji. Roczna opłata członkowska za usługę kosztuje około 20 tysięcy złotych z możliwością zaproszenia trzech dodatkowych „towarzyszy”.

Czy to nie jest snobizm? Dajcie znać w komentarzach

Chrissy Teigen na Instagramie:

Wiedzieliście o takiej usłudze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oszałamiająca kreacja Chrissy Teigen ciągnęła się za modelką podczas gali (ZDJĘCIA)

Chrissy Teigen po urodzeniu dzieci ma GDZIEŚ, jak wygląda jej sylwetka (ZDJĘCIA)

Chrissy Teigen i John Legend zrobili sobie wspólne TATUAŻE; są UROCZE!

Chrissy Teigen

Fot.Forum/Backgrid USA

Chrissy Teigen

Fot.Forum/Backgrid USA