Fani Chrissy Teigen (34 l.) uwielbiają jej poczucie humoru. Celebrytka umie się śmiać z siebie i swoich błędów, co udowadniała nie raz. Tym razem Chrissy również w typowy dla siebie sposób skomentowała pewną KLAPĘ, ale na jej obronę napiszemy, że nikt nie mógł tego przewidzieć. Sprawdźcie sami.

Chrissy Teigen SZCZERZE o operacji biustu, celebrytka chce się pozbyć implantów

Chrissy Teigen nagłośnij śmieje się sama z siebie

Celebrytka zabarykadowała się z rodziną w domu i chętnie pokazywała co takiego robi jej rodzina – ale we wtorek zrobiła przerwę od domowej kwarantanny, by pojechać na Sunset Boulevard w pobliżu Vine Street w Hollywood i zobaczyć swój billboard promujący nowy program „Quibi Chrissy’s Court”.

Chrissy nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała całej sprawy w typowy dla siebie, odrobinę prześmiewczy sposób. Teigen wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie ogromny dystans i potrafi się z siebie śmiać, gdy zrobi coś źle. Można do tego dołączyć wyłożenie sporej sumy pieniędzy na billboard w centrum Hollywood, którego mało kto zobaczy – przez to, że ludzie siedzą teraz w domach!

lol kiedy wydajesz pieniądze na billboard, którego nikt nie zobaczy – podpisała zdjęcie Teigen

Teigen zapozowała tyłem do obiektywu i na wprost widzimy sporych rozmiarów reklamę z nią w roli głównej.

Celebrytka tego dnia założyła długie kimono w lamparcie cętki, dżinsy z poszarpanymi nogawkami i klapki.

Oczywiście Chrissy piła do obecnie panującej pandemii spowodowanej koronawirusem. Na ogromną skalę zostały odwołane imprezy masowe, wstrzymano nagrywanie programów telewizyjnych, czy większych produkcji filmowych, firmy na czas epidemii zamykają się, co znacząco wpływa na gospodarkę.

Koronawirus RUJNUJE biznesy kosmetyczne? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

„Quibi Chrissy’s Court” to 10-odcinkowy serial komediowy, w którym Teigen  „orzeka w sprawach dotyczących drobnych roszczeń dla prawdziwych powodów i oskarżonych. Premiera 10-minutowych odcinków odbędzie się 6 kwietnia. 

 

Widzicie Chrissy w roli sędzi? Znając jej żarty, wydaje się nam że może być ciekawie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Chrissy Teigen chciała być jak Kim Kardashian i pokazała wnętrze swojej spiżarni. Jednej rzeczy jest pod dostatkiem (FOTO)

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa

Joanna Przetakiewicz chce wspierać kobiety w czasie epidemii koronawirusa

Elegancka Chrissy Teigen z córką wychodzi z hotelu w Nowym Jorku.

Fot.Forum/BACKGRID USA

Promiennie uśmiechnięta Chrissy Teigen z mężem, Johnem Legend.

Fot.Forum/Backgrid USA