Chrissy Teigen (34 l.) bardzo się cieszyła na trzecią ciążę. Modelka i wokalista John Legend (41 l.) wspólnie wychowują dwójkę dzieci – córkę Lunę i syna Milesa. Gwiazda z powodu powikłań w ciąży została przewieziona do szpitala. Chrissy podzieliła się z fanami druzgocącą wiadomością. Przyznała, że poroniła.

Chrissy Teigen tłumaczy się ze stosowania BOTOKSU W CIĄŻY

Chrissy Teigen poroniła

Chrissy Teigen o trzeciej ciąży poinformowała w teledysku męża do piosenki „Wild”. Mimo, że gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, to przed dłuższy czas udawało się jej ukryć swój stan i krągłym brzuszkiem pochwaliła się w teledysku.

Teigen nie ukrywała, że bardzo się cieszy na myśl o powiększeniu rodziny. John zaspokajał jej ciążowe zachcianki jedzeniowe i wyglądało na to – że Chrissy niczego nie brakuje. Do czasu, aż ciąża zaczęła być zagrożona.

Chrissy Teigen jest w TRZECIEJ ciąży! Pokazała ciążowy brzuszek w teledysku męża

Gwiazda podzieliła się smutną wiadomością na Instagramie i napisała, przez co ona i jej mąż John przechodzą, tracąc nienarodzonego syna, którego nazwali Jack.

Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło – zaczęła gwiazda.

View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital.  But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack.  So he will always be Jack to us.  Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack – I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive.  We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers.  We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience.  But everyday can’t be full of sunshine.  On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Chrissy Teigen żegna syna

Chrissy opublikowała łamiące serce zdjęcie, na którym widać, jak gwiazda modli się na szpitalnym łóżku.

Nigdy nie decydujemy o imionach naszych dzieci aż do ostatniej chwili po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego faceta w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko pracował, żeby być częścią naszej małej rodziny i będzie nią na zawsze – dodała.

Gwiazda była w połowie ciąży, gdy została przyjęta do szpitala z powodu komplikacji. Modelka cierpiała i okazało się, że krwawi z łożyska.

Chrissy podziękowała fanom za wsparcie i dodała, że razem z mężem zawsze będą kochać swojego syna.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak dba o skórę Chrissy Teigen? Jej pielęgnacja kosztuje PONAD 6 tys. złotych (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Fan do Chrissy Teigen: Masz figurę jak Sponge Bob

Chrissy Teigen SZCZERZE o operacji biustu, celebrytka chce się pozbyć implantów

Chrissy Teigen poroniła.

Chrissy Teigen poroniła. Fot.Instagram/chrissyteigen.

Chrissy Teigen poinformowała fanów o poronieniu.

Chrissy Teigen poinformowała fanów o poronieniu. Fot.Instagram/chrissyteigen.

Chrissy Teigen z mężem w szpitalu.

Chrissy Teigen z mężem w szpitalu. Fot.Instagram/chrissyteigen.