Kim Kardashian wrzuciła wczoraj na Instagram zdjęcie swojej lodówki. Internet szybko zaregaował na zdjęcie – pojawiła się plotka, że Kim żyje samą wodą i mlekiem, plotkarskie tytuły zaczęły się zastanawiać, co jedzą dzieci Kimmy.

Kim Kardashian żywi się powietrzem?
Po co Kim tyle mleka w lodówce?
Będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz, co Kim Kardashian trzyma w swojej lodówce – pisały tytuły największych serwisów o gwiazdach.

W 2020 roku urodzi się kolejne dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa?!

Kim Kardashian poczuła się nieco dotknięta pytaniami internautów, czym karmi swoje dzieci. Celebrytka skasowała posta ze zdjęciem lodówki z mlekiem i zaprosiła fanów na wycieczkę po swojej kuchni, by pokazać, co faktycznie je rodzina Kardashianów.

Kuchnia Kim Kardashian – celebrytka pokazała na InstaStory kilka lodówek, wiele spiżarni i orgomną kuchnię!

Zaplecze domu Kim robi wrażenie! Zobaczcie sami, ile pomieszczeń przeznaczyła Kimmy na przechowywanie jedzenia. Samych lodówek w domu Kim jest chyba z dziesięć!

Kim Kardashian w PIĘKNYM płaszczu. Stylizację zepsuła jednak KOSZMARNYMI spodniami (ZDJĘCIA)

Zejdźcie niżej, zobaczycie wszystkie pomieszczenia:

Zacznijmy od spiżarni, w której rodzina Kim trzyma słoiki z płatkami – samych dodatków do śniadań i przekąsek jest tu kilkadziesiąt! Na specjalnych stojakach stoją posypki do jogurtów, deserów, płatków i mussli:

Obok kuchni znajduje się chłodzona wnęka z maszyną do robienia mrożonych jogurtów:

Kim ma też specjalną lodówkę na swoje jogurty i wodę. Nad nimi stoją plastikowe pojemniki, w których Kim może zabrać napoje, gdy wychodzi z domu lub idzie do swoich zajęć w biurze:

Jest też lodówka na mleka, które piją dzieci. Jak mówi celebrytka, każde z nich pije inny rodzaj mleka:

 

Następnie Kim przechodzi do kuchni – tu znajduje się wielka chłodzona spiżarnia, w której Kimmy trzyma owoce, warzywa i inne łatwo psujące się produkty. Celebrytka podkreśla, że wszystkie owoce i warzywa pochodzą z naturalnych upraw i są organiczne:

W końcu Kim pokazuje PRAWDZIWĄ kuchnię. To tu pracownicy szykują posiłki dla całej rodziny. Nie w kuchni „na pokaz”, ale właśnie tu – w metalicznej kuchni, w której stoją kuchenki oraz kolejne lodówki. Są w nich produkty, z których kucharka przygotowuje posiłki. W kuchni znajduje się też kolejna spiżarnia, a także zamrażarka:

A to JESZCZE jedna spiżarnia w kuchni Kim Kardashian… Która? Trudno policzyć;)

A to relacje mediów, które pisały wcześniej o pustej lodówce Kim: Kimmy pokazała też pierwsze zdjecie, które potem usunęła:

 

Kto chciałby zamieszkać z Kim Kardashian?;)