Po aferze ze „znęcaniem się psychicznym” nad współpracownikami Chrissy Teigen (37 l.) nie ma łatwego życia. Od czasu skandalu internauci nie dają spokoju niegdyś ukochanej w Ameryce celebrytce. Teraz małżonka Johna Legenda odpiera ataki dotyczące jej „nowej twarzy”.

Chrissy Teigen, „To była aborcja nie poronienie”

Chrissy Teigen wyznała, że po prostu „przybrała na wadze”, jednak w sieci pojawiły sie komentarze dotyczące, „możliwych konsekwencji… złego użycia wypełniaczy”.

Jest złą osobą, więc to tylko jej karma […] ma twarz, na którą zasługuje, napisał jeden z hejterów, inny dodał, Wcześniej była piękna. Nie jestem pewien, dlaczego tak zniszczyła sobie twarz.

Chrissy Teigen Instagram

Chrissy Teigen odpiera zarzuty

Inni hejterzy porównali Teigen do Donatelli Versace, Madonny, pytając, „Dlaczego te gwiazdy chcą mieć opuchnięte policzki?”

Chrissy Teigen krytykowana za wspólne kąpiele z dziećmi

Była gospodyni muzycznego show „Lip Sync Battle”, niedawno odpowiedziała na spekulacje, że użyła surogatki, aby powitać na świecie dziś już 5-miesięczną córkę, Esti. Niegdyś cokolwiek nie zrobiła była wynoszona na piedestał. Teraz cokolwiek nie zrobi jest krytykowana…