John Legend i Chrissy Teigen poinformowali na Instagramie, że dziś na świat przyszło ich kolejne, czwarte już dziecko. Para wychowuje już córkę Lunę, syna Milesa oraz urodzoną w styczniu 2023 roku córeczkę Esti Maxine Stephens.

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się dziecka!

John Legend i Chrissy Teigen powitali na świecie czwarte dziecko

Jak to możliwe, że ich trzecie dziecko przyszło na świat w styczniu tego roku, a teraz powitali na świecie kolejne? Okazuje się, że powiększenie rodziny para zawdzięcza surogatce, która urodziła ich synka. W podziękowaniu zdecydowali się nazwać go na cześć kobiety – dlatego też ich czwarty potomek nazywa się Wren Alexander. Informacja o nowym członku rodziny pojawiła się na profilu Johna, który opublikowała uroczą serię zdjęć z noworodkiem i napisał:

Wren Alexander Stephens, nasza nowa miłość

W komentarzach posypała się prawdziwa lawina gratulacji!

IG: johnlegend

IG: johnlegend

IG: johnlegend

Chrissy Teigen: „Ponad rok zajęło mi zrozumienie tego, że była to aborcja, nie poronienie”

Jednocześnie Chrissy Teigen i John Legend wielokrotnie wspominali w wywiadach, że od zawsze marzyli o dużej rodzinie. Choć teraz ich marzenie się spełnia, wcześniej dotknęła ich tragedia – w 2020 roku modelka ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży, jednak musiała poddać się zabiegowi przerwania ciąży, ponieważ zagrażała jej życiu:

W połowie ciąży okazało się, że nasz syn nie przeżyje. I ja, bez interwencji medycznej, także. Nazwijmy to po imieniu: zrobiłam aborcję. Zrobiłam aborcję, aby uratować swoje życie, dziecko nie miało żadnych szans – wyznała we wrześniu 2022 roku.

Chrissy Teigen krytykowana za wspólne kąpiele z dziećmi