Plotki o ciąży Katy Perry pojawiały się od wielu miesięcy. W końcu, kilka dni temu piosenkarka potwierdziła, że faktycznie spodziewa się dziecka. Zrobiła to przy okazji premiery teledysku do swojej piosenki „Never Worn White”, w którym pokazała ciążowy brzuch.

Katy Perry przeżyła chwile grozy. ZEMDLAŁA na planie show (WIDEO)

Ciężarna Katy Perry w obcisłej sukience!

Wokalistka w ostatnim czasie starała się ukrywać ciążowy brzuch i często zakładała luźne bluzy. Czasem i tak dało się zauważyć, że jej figura wygląda nieco inaczej. Teraz, kiedy oficjalnie wiadomo, że Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka, piosenkarka chętnie zakłada obcisłe sukienki.

Katy przebywa obecnie w Australii, gdzie miała okazję wystąpić na rozgrywkach kobiet w krykiecie. W Melbourne najpierw pojawiła się kolorowej, ołówkowej sukience, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Na scenę wybrała jednak inny strój. Równie obcisłą sukienkę i różowe kozaki.

Warto zwrócić uwagę na nadruk na sukience Perry, a także jej kolczyki. Symbol Wenus oznacza płeć żeńską. Czyżby w ten sposób sugerowała, że spodziewa się córki? A może nadruk miał nawiązywać do rozgrywek właśnie kobiet w krykiecie?

ZOBACZ TEŻ:

Katy Perry i Orlando Bloom cały czas przesuwają datę ślubu. Przerosły ich przygotowania?

Katy Perry jako macocha zapycha się z synem Orlando Blooma Fast Foodami!

Orlando Bloom źle wytatuował imię swojego syna (FOTO)

Katy Perry/fot. The Mega Agency/Forum

Katy Perry/fot. The Mega Agency/Forum

Katy Perry/fot. The Mega Agency/Forum

Katy Perry/fot. The Mega Agency/Forum