Edyta Górniak musiała zrezygnować z posady jurora w The Voice of Kids z powodu ciężkiego stanu zdrowia swojej matki. Na czerwonym fotelu zastąpi ją Cleo. Piosenkarka jest podekscytowana, choć przyznała, że nie będzie łatwo.

Matka Górniak w szpitalu! Fani: Pokazywanie matki po udarze jest na czasie!

Kochani! Kilka dni temu dostałam propozycję aby zostać trenerką nowej edycji „The Voice Kids”. Wczoraj zdecydowałam że przyjmę zaproszenie i podejmę wyzwanie sprawdzenia się w nowej roli 🙂

– zaczęła swój wpis na Instagramie.

Jurorowanie zbiega się z trasą koncertową artystki. Wokalistka jest świadoma, że nadchodzi czas przepełniony ciężką pracą:

– Od razu odpowiadam na Wasze pytania że nie zamierzam przerywać mojej trasy koncertowej. Air Force Cleo jest gotowy i dolecę na każdy z planowanych koncertów! 🙂 „The Voice Kids” to dla mnie nowa przygoda.
Kocham muzykę, wierzę że muzyka to nie sława, popularność, ani sukces – muzyka to rytm w którym bije nasze serducho, to nasza wewnętrzna potrzeba.

Dodała również, iż cieszy się, że będzie mogła łowić młode talenty:

– Mam nadzieję że będę mogła pomóc w stawianiu pierwszych kroków muzycznych i dać iskierkę dobrej energii. Z tego powodu jestem w „The Voice Kids” ❤

Joanna Klepko sama zaczynała od talent-show. Wystąpiła na przesłuchaniach w X-Factor, niestety jej występ – lekko mówiąc – nie przypadł jurorom do gustu. Dopiero jakiś czas później rozpoczęła karierę jako wokalistka Donatana, który reklamował ją jako „prawdziwy czarny głos”.

Naga Cleo przy wodospadzie na Jamajce (VIDEO)

Uważacie, że sprawdzi się w roli jurorki i mentorki? Będzie lepsza niż Górniak?