Obecnie śmiejemy się z wielu programów telewizyjnych i gwiazdeczek internetowych… Jak na przykład Warsaw Shore, Dlaczego Ja, Wróżbita Maciej, Pamiętniki z wakacji, czy siostry Godlewskie i Marta Linkiewicz. Uważa się, że społeczeństwo głupieje od Internetu, ale czy na pewno…?

Chcemy przypomnieć program, który wtedy nazwaliśmy „żenadą roku”, jednak teraz wydaje nam się, że jest to żenada tysiąclecia. W telewizji wyemitowano program tzw. infolinię erotyczną – „Zahucz mi”.

Cała ta sytuacja wydarzyła się naprawdę i aż trudno uwierzyć w coś takiego! Cała scena jest po prostu żenująca. A laski na filmiki mają wielką frajdę – pisaliśmy w 2007 roku.

Co działo się w show-biznesie „10 lat temu”: To był związek – Wojewódzki&Mucha

Program polegał na tym, że faceci dzwonili na infolinię i mieli udawać…. PSA! Prowadzące wydawały polecenia: skamleć, szczekać, łasić się…

Czy dalej myślicie, że Internet ogłupia ludzi? Nam się jednak wydaje, że dzięki portalom społecznościowym i serwisom informacyjnym mamy możliwość przeczytania wielu opinii i wyrobienia sobie własnej. Niegdyś byliśmy tylko zdani na telewizyjne programy, które wydawały nam się „śmieszne”. Obecnie jest to niezły cringe…

Pamiętacie program?

Co działo się w show-biznesie „10 lat temu”? Doda i Radzio chcieli mieć dzieci