Po tym, jak Piotr Woźniak-Starak związał się z Agnieszką wówczas Szulim, Julia Starak zaczęła być także obecna w polskim show-biznesie. Chętnie towarzyszyła przyrodniemu bratu i jego żonie na czerwonych dywanach.

Agnieszka Woźniak-Starak grzmi po wypowiedzi Julii Wieniawy! Chodzi o psa

Co się stało z Julią Starak?

O życiu Julii Starak było wiadomo niewiele. Swojego czasu przeszła fenomenalną metamorfozę pod okiem Ewy Chodakowskiej, dzięki której schudła 20 kg.

Potem wyszło na jaw, że Julia mieszka w Zurichu skąd pochodzi też jej mąż, kiedy Piotr Woźniak-Starak opublikował zdjęcie i podpisał: „Z wizytą u siostry i szwagra”.

Mimo tego Julia Starak nigdy nie potwierdziła tych doniesień i nigdy nie opowiedziała o swoim życiu w Szwajcarii z tajemniczym Fabrizio. Możemy jedynie wywnioskować z Instagram, że jej mąż jest szwajcarskim przedsiębiorcą.

Piotr Woźniak Starak był barwną postacią. Żył szybko i mocno (ZDJĘCIA)

Po śmierci przyrodniego brata Julia jeszcze bardziej strzeże swojej prywatności. Nie pokazuje się publicznie, na czerwonych dywanach, czy u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Zmieniła nawet swoje konto instagramowe na prywatne.

Warto zauważyć, że prezenterka szybko zaprzyjaźniła się z Julią Starak, chętnie razem spędzały czas i często publikowały wspólne zdjęcia. Po tragedii w 2019 roku nie pojawiło się ani jedno ich wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak Starak zalewa się łzami na premierze filmu „Ukryta Gra”

Julia Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Piotr Woźniak-Starak, Julia Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Julia Starak, Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Podlewski/AKPA