W ostatnich dniach media (nie tylko polskie) żyły zdjęciem, które dodała na Instagram Kinga Rusin w towarzystwie Adele, zrobionym na jednej z imprez po Oscarach. Światowej sławy wokalistka bardzo schudła i na fotce dziennikarki było to wyraźnie widać, mimo że ujęła jedynie jej twarz i klatkę piersiową. Adele wygląda zupełnie inaczej na twarzy niż wcześniej. Ekspert wytłumaczył, dlaczego tak się stało.

Adele wygląda ŹLE? Gwiazda BARDZO schudła

Dlaczego twarz Adele zmieniła się nie do poznania?

Chociaż zdjęcie Kingi z Adele zniknęło już z profilu dziennikarki, dzisiaj Daily Mail opublikował zdjęcie piosenkarki, na którym widzimy ją w całej okazałości.

Buzia Adele bardzo się zmieniła, jest zapadnięta, ma zupełnie inny kształt. Portal poprosił lekarza medycyny estetycznej Dr Chike, aby wypowiedział się jako ekspert w tej sprawie.

Większość ludzi zakłada, że ​​utrata wagi sprawi, że będą piękniejsi, ale często zdarza się, że powoduje ona powstanie luźnej skóry i starzenie się. Adele straciła krągłość wokół policzków i linii szczęki, jej rysy są bardziej ostre i kanciaste. Jej kurze łapki stały się bardziej wyraźne, a fałdy nosowo-wargowe głębsze – to wszystko oznaki znacznej utraty wagi.

Lekarz zaznacza, że Adele jest młoda, więc wygląd jej skóry może się jeszcze poprawić. Uważa, że górna część jej twarzy prezentuje się dobrze, gorzej z dolną, która nadaje jej zmęczonego wyglądu.

Oto, co naprawdę się kryje za nową sylwetką Adele

Ile schudła Adele?

Adele schudła prawie 45 kilogramów. Wszystko dzięki diecie 1000 kcal, zielonym koktajlom i regularnym ćwiczeniom – trenowała głównie pilates.

ZOBACZ WIĘCEJ: Jak schudła Adele? Wiemy, co jadła (DIETY GWIAZD)

Adele fot. Forum/Backgrid

Adele fot. Forum/Backgrid

Adele

Adele przed odchudzaniem Fot.FORUM/Mega Agency