Księżniczka Charlotte jest niewątpliwe uroczą dziewczynką. Jej uroda przypomina nam inne kobiety z rodziny królewskiej, gdy były młodsze. Była porównywana już do królowej Elżbiety i księżnej Diany. Teraz piękna bratanica Lady Di, Kitty Spencer, udostępniła zdjęcie z dzieciństwa. Wygląda na nim jak Charlotte!

Wyszły na jaw zdjęcia królowej Elżbiety i księcia Karola, gdy byli młodzi. Księżniczka Charlotte jest tak podobna do prababci!

Księżniczka Charlotte jest podobna do Kitty Spencer

Kitty Spencer pracuje jako modelka. Nic dziwnego – to prawdziwa piękność. Na swoim Instagramie pokazała fotkę z dzieciństwa. Niektórzy byli pewni, że to księżniczka Charlotte.

Wyglądasz zupełnie, jak księżniczka Charlotte.

Charlotte wygląda jak ty! – brzmią komentarze.

Księżniczka Charlotte powiedziała dzieciom w szkole, że jej mama jest w CIĄŻY

Kim jest Lady Kitty Spencer?

Kitty Spencer jest bratanicą księżnej Diany. Ma 28 lat i 173 cm wzrostu. Wywodzi się z arystokratycznego rodu Spencerów. Jest córką Charlesa Spencera, brata księżnej Diany. Jej rodzice rozwiedli się. Kitty zamieszkała wtedy z mamą,  Catherine Victoria Aitken w Kapsztadzie. Studiowała zarządzanie markami luksusowymi, jednak marzyła, aby zostać modelką, jak jej matka i udało się. Kitty jest aktywna w mediach społecznościowych, ma prawie 500 tys. obserwujących na Instagramie.

Też widzicie podobieństwo?

ZOBACZ TAKŻE:

Dlaczego księżniczka Charlotte nie może mieć NAJLEPSZEJ przyjaciółki?

Księżna Kate wcale nie jest najbardziej interesującą kobietą w szkole George’a i Charlotte

Książę William ma UROCZY przydomek dla księżniczki Charlotte