Cody Simpson (22 l.) potwierdził, że nie jest singlem w wywiadzie dla HollywoodLife w piątek, 11 października. Wyjawił nawet, dlaczego randkowanie z Miley Cyrus było „innym doświadczeniem” w porównaniu do jego poprzednich związków! Para zna się od lat, jednak dopiero teraz połączyło ich romantyczne uczucie. Cyrus zostawiła Kaitlynn Carter (32 l.) po zaledwie dwóch miesiącach związku dla przystojnego Australijczyka. Jej były mąż również pochodzi z Australii, Miley ewidentnie ma słabość do mężczyzn  z tego kraju.

Kim jest nowy chłopak Miley Cyrus, Cody Simpson? To prawdziwe CIACHO!

Cody Simpson i Miley Cyrus są parą

Mężczyzna otwarcie przyznał, że jet w szczęśliwym związku z wokalistką. Para poznała się wiele lat wcześniej, zaczynali jako przyjaciele a teraz są nierozłączni. Cody zapytany, co czyni Miley tak wyjątkową, nie mógł powstrzymać się w wychwalaniu piosenkarki. Widać, że podziwia Miley i bardzo dobrze ją rozumie.

Jest kreatywna, bardzo pasjonuje się tym, co robi. Pod tym względem jestem bardzo podobny, więc myślę, że dlatego tak dobrze się dogadujemy – zdradził w rozmowie z HollywoodLife

To nie jedyna rzecz, która łączy wokalistów! Para – która została zauważona po raz pierwszy 3 października, gdy całowali się w restauracji – świetnie się bawi, co według Cody’ego jest sekretem dobrego, zdrowego związku.

Od przyjaźni do miłości

Mężczyzna nigdy dotąd nie doświadczył związku, który rozpoczyna się od długoletniej przyjaźni.

To mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło. Każda dziewczyna, którą miałem w przeszłości, zawsze była bezpośrednim romansem, a więc to trochę jak inne doświadczenie. Przyjaźń z kimś przez tyle lat i naturalna ewolucja w coś więcej, to jest bardzo naturalne i zdrowe uczucie – kontynuował Cody

To nie jedyna zmiana w życiu australijskiego wokalisty dzięki romansowi z Miley!

Miło jest mieć kogoś, do kogo można wrócić i kogoś, kto cię wspiera, ponieważ jestem teraz bardzo zajęty pracą nad albumem i spędzam większość dnia w studio – wyjaśnił Cody

Cody teraz może wrócić do domu, do kogoś, kto go rozumie. Przystojny wokalista nie ukrywał, że cała sytuacja wynikła w naturalny sposób. Para szybko odnalazła się w nowej rzeczywistości, w której oprócz przyjaźni, łączy ich również głębsze i mocniejsze uczucie. Simpson zdradził, że napisał piosnkę specjalnie dla Miley, gdy ta leżała w szpitalu z zapaleniem migdałków. Prawda, że romantyczny gest. 

Napisałem jej piosenkę w tym tygodniu, a ona zmusza mnie do jej opublikowania. Powiedziała: „Jeśli tego nie wydasz, zrobię to za ciebie. Zdobędę twój login do Spotify i sama to robię.” Odpowiedziałem jej: w porządku, zrobię to – wspominał Cody, wyraźnie rozbawiony uporem Miley.

Więc nagrałem piosenkę w tym tygodniu i zamierzam wydać w przyszłym tygodniu. To coś, co napisałem dla niej, kiedy była w szpitalu – powiedział zakochany w Miley piosenkarz. 

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cody Simpson żartuje z rozstania z Kylie Jenner! (VIDEO)

Miley Cyrus robi już śniadania Cody’emu Simpsonowi, po rozstaniu z Kaitlynn Carter ma nowego partnera

Miley Cyrus rozstała się z dziewczyną. Po MIESIĄCU!

View this post on Instagram

@tiffanyandco men’s launch

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

View this post on Instagram

energy

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Cody Simpson

Fot.Forum/ Mega Agency.

Miley Cyrus Cody Simpson

Miley Cyrus i Cody Simpson zauważeni po raz pierwszy razem. Fot.FORUM/ Backgrid

Miley Cyrus Cody Simpson

fot.Instagram/codysimpson