Niedawno świat obiegła wiadomość o śmierci zaledwie 19 – letniego wnuka Roberta De Niro. Córka znanego aktora, Drena, twierdzi, że jej syn Leandro zmarł po zażyciu pigułek z domieszką fentanylu.

Drena De Niro ujawnia przyczynę śmierci syna

W odpowiedzi na pytanie komentującego Drena De Niro stwierdziła na swoim Instagramie jak Leandro zmarł:

„Ktoś sprzedał mu pigułki z domieszką fentanylu, wiedząc, że są trefne, a mimo to je sprzedał”. – napisała „Dla wszystkich tych ludzi, którzy nadal zajmują się sprzedażą i kupowaniem tej trucizny, mój syn odszedł na zawsze” – dodała.

Robert De Niro zabrał głos po śmierci swojego 19-letniego wnuka

Fentanyl to silny syntetyczny lek opioidowy zatwierdzony przez Agencję Żywności i Leków do stosowania jako środek przeciwbólowy i znieczulający – twierdzi Agencja ds. Kontroli Narkotyków. Lek jest około 100 razy silniejszy niż morfina i 50 razy silniejszy niż heroina jako środek przeciwbólowy.

„Zaledwie dwa miligramy fentanylu, niewielka ilość, która mieści się na czubku ołówka, uważane jest za potencjalnie śmiertelną dawkę” – informuje DEA.

Drena ogłosiła, że jej jedyny syn zmarł w wieku 19 lat w niedzielę.

Nie żyje wnuk Roberta De Niro. Miał 19 lat

„Mój piękny słodki aniele. Kochałam cię ponad wszelkie słowa od chwili, gdy poczułam cię w swoim brzuchu” – napisała  Instagramie w poruszającym poście.

„Byłeś moją radością, moim sercem i wszystkim, co było kiedykolwiek czyste i prawdziwe w moim życiu” – kontynuowała. „Chciałabym być teraz przy tobie. Chciałabym być z tobą. Nie wiem, jak mam żyć bez ciebie”. Chociaż nie podała od razu szczegółów dotyczących śmierci syna,informator policyjny powiedział Daily Mail, że „biała proszkowa substancja” została znaleziona „na talerzu” w pobliżu ciała.

IG: robert_de_niro_offical