W poniedziałek 3 lipca media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci wnuka Roberta De Niro. 19-letni Leandro De Niro Rodriguez był synem najstarszej, przybranej córki aktora i chciał iść w ślady swojego słynnego dziadka.

Robert De Niro i Tiffany Chen ujawniają imię dziecka. Pokazali jego pierwsze zdjęcie

Nie żyje 19-letni wnuk Roberta De Niro. Chciał iść w ślady dziadka i zostać aktorem

Informację o śmierci chłopaka przekazała jego matka, Drena De Niro za pośrednictwem Instagrama, publikując łamiący serce wpis:

Mój piękny, słodki anioł. Od kiedy poczułam cię w brzuchu, pokochałam cię tak, że nie wyrażę tego słowami. Byłeś moją radością, moim sercem, czymś tak czystym i prawdziwym w moim życiu. Chciałabym być teraz przy tobie. Nie wiem, jak bez Ciebie żyć, ale spróbuję. Będę dzielić się miłością i światłem, które mi dałeś, czyniąc mnie twoją mamą. Byłeś tak mocno kochany i doceniany, chciałabym aby sama miłość mogła cię uratować. Tak mi przykro moje dziecko. Spoczywaj w pokoju i wiecznym raju mój kochany chłopcze.

Kobieta zwróciła się również do ojca zmarłego 19-latka, Carlosa Marego:

Tak mi przykro, kochanie.

Mężczyzna odpowiedział jej w komentarzu:

Moja droga Dreno… Słowa nie wystarczą aby wyrazić radość, którą nam dał lub stratę, którą teraz nosimy z naszymi rodzinami i przyjaciółmi. Jest teraz Bożym Dzieckiem. Podczas pełni księżyca jego duch oświetli nam to, czego nie można zobaczyć w ciemności. Nie da się przeliterować MIŁOŚCI (ang. LOVE) bez LEO.

Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną śmierci Leandro. Robert De Niro, który nie korzysta z mediów społecznościowych nie skomentował jeszcze tragicznej informacji.

IG: robert_de_niro_offical

Oto reakcja Kim Cattrall na 7 dziecko Roberta De Niro

pasekkozak