W poniedziałek 3 lipca media obiegła tragiczna wieść o śmierci wnuka Roberta De Niro. 19-letni Leandro De Niro Rodriguez był synem najstarszej, przybranej córki aktora Dreny De Niro i chciał iść w ślady swojego słynnego dziadka. Informację o śmierci chłopaka przekazała jego matka, Drena De Niro za pośrednictwem Instagrama, publikując łamiący serce wpis:

Mój piękny, słodki anioł. Od kiedy poczułam cię w brzuchu, pokochałam cię tak, że nie wyrażę tego słowami. Byłeś moją radością, moim sercem, czymś tak czystym i prawdziwym w moim życiu. Chciałabym być teraz przy tobie. Nie wiem, jak bez Ciebie żyć, ale spróbuję. Będę dzielić się miłością i światłem, które mi dałeś, czyniąc mnie twoją mamą. Byłeś tak mocno kochany i doceniany, chciałabym aby sama miłość mogła cię uratować. Tak mi przykro moje dziecko. Spoczywaj w pokoju i wiecznym raju mój kochany chłopcze.

Nie żyje wnuk Roberta De Niro. Miał 19 lat

Robert De Niro zabiera głos po śmierci swojego wnuka

Teraz śmierć 19-latka skomentował Robert De Niro w oficjalnym oświadczeniu dla serwisu „People”:

Jestem głęboko zasmucony odejściem mojego ukochanego wnuka Leo. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie kondolencje. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, abyśmy mogli opłakiwać stratę Leo – czytamy w oświadczeniu.

79-letni Robert Deniro właśnie powitał swoje 7. dziecko!

Podano prawdopodobną przyczynę śmierci 19-letniego Leandro De Niro

Jednocześnie jak podaje portal TMZ, 19-letni Leandro został znaleziony w niedzielę po południu martwy, siedzący na krześle w mieszkaniu w Nowym Jorku. Odnalazł go przyjaciel, który postanowił sprawdzić czy wszystko w porządku, gdy chłopak od kilku dni nie dawał znaku życia. Jak przekazali śledczy, w pobliżu ciała 19-latka znaleziono narkotyki, dlatego śmierć Leandro jest badana pod kątem przedawkowania.

Śmierć wnuka De Niro skomentował również konsjerż budynku, w którym mieszkał Leandro:

Widywałem go od czasu do czasu […] Trzymał się na uboczu. Nie wiedziałem, z kim miałem do czynienia, dopóki nie przeczytałem, co się stało. To tragedia. […] On był jeszcze dzieckiem – powiedział w rozmowie z TMZ.

Robert De Niro i Tiffany Chen ujawniają imię dziecka. Pokazali jego pierwsze zdjęcie

pasekkozak