Jason Momoa (43 l.) wie jak zadowolić publikę, niezależnie od płci. Aktor i gwiazdor „Aquamana” i kultowej już „Duny”, po raz kolejny pozostawia niewiele wyobraźni, dając fanom wgląd w swoje życie i w głąb swojej szafy. Okazuje się, że ma w niej chyba niewiele.

Jason Momoa pokazuje GOŁE pośladki 

Jason Momoa jest gwiazdą najnowszego numeru amerykańskiego Men’s Health. W związku z tym gwiazda okładki wzięła udział w wideo promującym magazyn. Momoa w klipie pojawił się tylko w różowym szlafroczku (róż to jego ulubiony kolor) i butelką wódki Meili (własnego brandu), strategicznie umieszczonej w okolicy… klejnotów męskich. 

W klipie na YouTube, zatytułowanym „Jason Momoa pokazuje swoją siłownię i lodówkę”, 43-letni aktor trzyma puszkę Guinnessa w jednej ręce, gdy oprowadza po swojej miejscówce…

Jason Momoa znów NAGO

Następnie Jason Momoa prezentuje swoją kolekcję rowerów, po czym decyduje się wskoczyć na jeden z nich zupełnie nago, „Tak, lubię jeździć na rowerze górskim, lubię szybko zjeżdżać w dół”, mówi aktor.

Jason Momoa rozebrał się u „Jimmiego Kimmela”

Aktor w wideo dla Men’s Health dzieli się także kilkoma elementami swojej codziennej rutyny treningowej, które pomagają mu utrzymać odpowiednią sylwetkę – w tym podnoszenie ciężarów, używanie kettlebells, boksowaniem i wspinaczką.

Miłego weekendu!