Kim Kardashian i Kanye West powitali czwarte dziecko na świecie? Kim Kardashian postanowiła osobiście się na ten temat wypowiedzieć.

Kim Kardashian o czwartym dziecku

Kim Kardashian i Kayne West po raz czwarty zostaną rodzicami. Chłopiec ma przyjść na świat dzięki surogatce – wieele plotek mówi, że już dawno po porodzie.

6-letnia North West najchętniej przesiaduje w GARDEROBIE mamy, Kim Kardashian celebrytka nazywa dziecko małą fashionistką

Kim Kardashian mimo że uwielbia dzielić się swoim prywatnym życiem, w temacie czwartego dziecka jest dość powściągliwa. Niewieloma informacjami dzieliła się w przeciągu tych dziewięciu miesięcy. Nawet baby shower nie było na żadnym InstaStory u sióstr Kardashian/Jenner – co jak co, ale to jest dość niespotykane.

W Internecie pojawiła się informacja, że dziecko przyszło już na świat. Co ma na ten temat do powiedzenia Kim Kardashian?

„Zobaczyłam wiadomości, że na świat przyszedł nasz chłopczyk, ale to nieprawda! Jeśli by się urodził, byłabym już w szpitalu” – napisała na Twitterze.

W maju urodzi się SYN Kim Kardashian i Kanye Westa; oto, co wiemy na temat czwartego dziecka Westów

Synek Kim Kardashian i Kanye Westa ma urodzić się jeszcze w tym miesiącu. Możemy być spokojni – Kim Kardashian na pewno nas poinformuje.

Kim Kardashian and Kanye West return to their hotel after the Met Gala Kim Kardashian, Kanye West Kim Kardashian and Kanye West return to their hotel after the Met Gala Kim Kardashian, Kanye West

Sonda

poll-violet

Zagłosuj!

1

Kylie Jenner

2

Kendall Jenner

3

Kim Kardashian