Bear Grylls pojawił się we wtorek w porannym programie Good Morning Britain. Gwiazdor surwiwalu opowiedział o swoim spotkaniu młodym księciem w sierpniu 2019 roku. Według brytyjskiego poszukiwacza przygód książę George był „małym bohaterem”, bez oporów zjadając żywą mrówkę.

Nie zgadniecie, jak brzmiało pierwsze słowo księcia Louisa

Bear Grylls o spotkaniu z księciem Georgem

Wydarzyło się to podczas regat King’s Cup na Isle of Wight, kiedy babcia George’a, Carole Middleton, zaprosiła Beara Gryllsa na spotkanie z księciem, jego wielkim fanem. 47-letni Grylls wyjaśnił, że „naprawdę nie chciał” namawiać chłopca do niczego, ale nadarzyła się okazja i nie mógł się powstrzymać.

I tak sobie rozmawialiśmy, kiedy po prostu strumień mrówek przeszedł przez jego stopy, a on i ja spojrzeliśmy na nie, a on spojrzał na mnie tymi zdumionymi, szerokimi oczami, a ja powiedziałem: Chodź, musimy jedną zjeść […] Mały powiedział: „Naprawdę?”. i zjedliśmy – wyjaśnił w show Grylls.

Dla Beara Gryllsa jedzenie żywych (i martwych?) mrówek to dzień powszedni, gorzej z małym arystokratą, dla którego na pewno było to wielkie wydarzenie. Mógł przez chwilę poczuć się jak jego bohater.

To był zaszczyt dać przyszłemu królowi swoją pierwszą mrówkę, jego oczy rozbłysły, tak jak w przypadku każdego innego, gdy są na wolności i mierzą się z kilkoma lękami i przezwyciężają je, co jest dla niego dobre […] Co za mały bohater – dodał.

Nietypowe wakacje Kate i Williama z dziećmi. Chcieli pocieszyć nimi księcia George’a

Bear Grylls wygrał tego dnia regaty i wspomniał o kamieniu milowym George’a podczas ceremonii wręczenia nagród. „KsiążęGeorge, twoja pierwsza mrówka, którą dzisiaj zjadłeś… To jest wspaniały moment. Dobra robota!”, powiedział Grylls, wywołując śmiech księżnej Kate i księcia Williama.

A wy już jedliście mrówki? 😉

Niecodzienne urodziny księcia George’a. Rodzice go nie rozpieszczają

Bear Grylls Fot. PHIL NOBLE / Reuters / Forum

Kate i William z synem Georgem na finale Euro fot. Reuters / Forum

Księżniczka Charlotte i książę George idą do szkoły

księżniczka Charlotte, książę George/fot. FORUM