Dagmara Kaźmierska to główna bohaterka programu „Królowe życia”, w którym widzowie pokochali ją za szczerość i spontaniczność. Potem wyszło na jaw, że ciągnie się za nią kryminalna przeszłość – Dagmara została skazana za sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, a jej były mąż i ojciec syna Conana odsiadywał wyrok w związku z zarzutem morderstwa gangstera Dariusza „Szpili” w 2001 roku.

Gdy Dagmara trafiła za kratki na 14 miesięcy, jej jedyny i ukochany syn Conan miał wówczas 8 lat. Po wyjściu z więzienia rozstała się ze swoim partnerem i zostawiła swoją kryminalną przeszłość za sobą, choć nigdy nie udawała, że jej nie było. Dziś Dagmara jest znana przede wszystkim dzięki swojemu Instagramowi, na którym pokazuje swoją codzienność, odpowiada na pytania fanów i chwali się coraz to nowymi zabiegami medycyny estetycznej.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z czasów swojej kryminalnej przeszłości

Dagmara Kaźmierska ma dość popularności. Zdradziła powód, dla którego wzięła udział w „Królowych życia”

W trakcie ostatniego live’a w mediach społecznościowych, Dagmara Kaźmierska wyznała, że jest zmęczona popularnością i brakiem prywatności, dlatego nieprędko ponownie ujrzymy ją w telewizji:

Skończyła mi się cierpliwość. Stało mi się coś z głową. Zmęczyła mnie telewizja, popularność, ludzie, nie chcę tych pieniędzy, nie chcę napadania przez ludzi, którzy się nachylają, plują mi jedzeniem do buzi (…) Nie rozumieją, że ja nie jestem małpą w klatce, jestem też normalnym człowiekiem. (…) Dlatego odeszłam. Mnie już w telewizji nie zobaczycie. Chyba że mi się coś stanie. Dzisiaj nie, koniec.

Celebrytka zdradziła, że po udziale w „Królowych życia” boi się o swoje bezpieczeństwo – w programie zostało pokazane gdzie mieszka, więc dziś fani ale i hejterzy znają jej adres:

Wychodzę z domu na lumpa, w dresach, trzy osoby pod domem, ja nie wiem, kto to jest, ktoś mnie kwasem obleje, zabije (…) Moją najgorszą decyzją było pokazanie w „Królowych życia”, gdzie ja mieszkam, nigdy nie wiedziałam, jakie to konsekwencje za sobą pociągnie.

Skąd więc decyzja, by wziąć udział w programie? Dagmara wyznała, że zależało jej na pokazaniu więźniów w lepszym świetle, jako wartościowych ludzi, którzy mogą się zrehabilitować w oczach społeczeństwa:

Ja wam powiem, dlaczego poszłam do telewizji. Ja chciałam pokazać, że po więzieniu też człowiek może dobrze żyć, że nie siedzi patologia w więzieniu, która nic nigdy nie osiągnęła i nie osiągnie. W więzieniu siedzi wielu wartościowych ludzi.

Na szczęście fani Dagmary nadal mogą spać spokojnie – choć nie ujrzymy jej już w telewizji, celebrytka pozostaje aktywna na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska po raz pierwszy o byłym mężu: „Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego”

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska na premierze filmu

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska na ściance

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA