Dagmara Kaźmierska lub wracać pamięcią do czasów młodości. Królowa życia robi co może, by zatrzymać czas – jednak od dłuższego czasu zazwyczaj pokazuje się w mocnym makijażu. Tym razem opublikowała fotkę, na której pozuje z czystą buzią i ma inny kolor włosów. Lepiej tak wygląda?

Dagmara Kaźmierska kilka dni po porodzie. „Bez sztucznych rzęs i kilograma szpachli”

Dagmara Kaźmierska 25 lat temu bez makijażu

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że uwielbia mocny makijaż i kolorowe, krzykliwe stylizacje. Celebrytka ma pokaźną kolekcję futer w najróżniejszych kolorach.

Szczera Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego opowiedziała o kryminalnej przeszłości i SEKSIE

Kaźmierska jest jedną z gwiazd, które mają duży dystans i potrafi śmiać się z samej siebie. Nie często można oglądać ją bez mocnego makijażu, chociaż od czasu do czasu pokazuje na Instagramie, jak wyglądała w przeszłości. Tak było również i tym razem, gdy opublikowała zdjęcie sprzed 25 lat, gdy podróżowała po Stambule.

Celebrytka w przeszłości miała brąz na głowie i jak zdradziła w komentarzach, naturalnie kręciły się jej włosy. Stroniła również od mocnego makijażu.

To były pięknie dni. Po prostu pięknie dni. Stambuł 95’. Tyle lat. Jak widać na załączonym obrazku. Kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie. Kobiety lubią brąz, solara grzeje się. Uwielbiam to miasto, słońce i solarium. Boże, gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać – napisała celebrytka.

Dagmara zdobyła tak dużą popularność za sprawą rozbrajającej szczerości, którą pokochali jej fani. Profil Kaźmierskiej na Instagramie obserwuje prawie milion Internautów. Celebrytka szczerze przyznała, że teraz bez „szpachli” ani rusz.

  • Mniej szpachli będzie ładniej, piękna kobieta jesteś.

  • Dalej piękna i młoda.

  • Nic się Pani nie zmieniła prócz koloru włosów.

  • Ale ładnie pani w brązie (na włosach).

  • Anielica.

  • Nic się nie zmieniasz kobietko – komentowali Internauci.

Czas stanął dla niej w miejscu?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepkę Gabrielowi: „Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym (…)”

Dagmara Kaźmierska CAŁUJE się z partnerem na Instagramie!

Dagmara Kaźmierska na spotkaniu z Prezydentem: „Nie jestem pijana”