Dagmara Kaźmierska (51 l.) jest zdecydowanie największą gwiazdą popularnego show „Królowe Życia„, który jest emitowany na antenie TTV. Kobieta pomimo szemranej przeszłości, zaskarbiła sobie sympatię widzów z powodu ciętego języka i niebanalnego dowcipu. Kaźmierska w programie zaprezentowała się jako miłośniczka luksusu i blichtru a także niezależna bizneswomen. Dagmara z pewnością jest największą a zarazem najbardziej kolorową „ozdobą” tego programu.

Dagmara Królowa życia; o krok od tragedii. Ledwo, co przeżyła

Dagmara z „Królowych Życia” w towarzystwie Malwiny Wędzikowskiej pokazuje skromne śniadanie

Królowa życia postanowiła przygotować małą niespodziankę dla swoich wiernych fanów. Dagmara na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w towarzystwie stylistki, Malwiny Wędzikowskiej. Panie wspólnie będą gościły w nowym programie Orzeł czy Reszta i z tego powodu postanowiły uchylić rąbka tajemnicy. W ramach nowego show kobiety wyruszyły w pełną niespodzianek podróż.

Niewiele wiadomo na temat nowego programu. O jego formie będzie można przekonać się niebawem. Malwina wraz z  Dagmarą postanowiły podkręcić nieco atmosferę oczekiwania na nowe show. Panie w swoich mediach społecznościowych opublikowały zdjęcie ze wspólnego śniadania. Z pewnością ten zabieg wyszedł im na dobre, gdyż zaskoczeni fani dopytywali się z w komentarzach na czym będzie polegać nowy program, z nadzieją na uzyskanie szczegółów. Mizerne potrawy, jak zupka chińska czy paluszki, które widać na zdjęciu nie popsuły jednak paniom pozytywnego nastawienia.

A miało być na bogato. Dzień dobry Aniołki – podpisała zdjęcie Dagmara.

Zamierzacie oglądać nowy program z królową życia w roli głównej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Syn Dagmary z Królowych Życia ZDRADZIŁ, co chce dostać w prezencie na 18 urodziny

Malwina Wędzikowska w modnym płaszczu; wiemy, gdzie można kupić taki sam

Malwina Wędzikowska ODPOWIADA na plotki dotyczące jej romansu z Kubą Wojewódzkim