Dagmara Kaźmierska (51 l.) za sprawą programu „Królowe Życia” emitowanego na antenie TTV zyskała ogromną sławę i rozpoznawalność. Widzowie tego show pokochali zakochaną w luksusie, trochę za głośną, odrobinę wulgarną ale niesamowicie zabawną i uczuciową Dagmarę. Jest ona kolorowym ptakiem tego programu. Obok niej nie da się przejść obojętnie i zdecydowanie wzbudza największe zainteresowanie.

Dagmara;Królowa życia; o krok od tragedii. Ledwo, co przeżyła

Syn Dagmary z Królowych Życia zdradził, co chce dostać na 18 urodziny

Królowa życia ma za sobą trudną przeszłość. Dagmara przez kilka lat prowadziła agencję towarzyską – została skazana wyrokiem prawomocnym m.in. za sutenerstwo i stręczycielstwo. Jak sama wspominała w programie odpokutowała za swoje grzechy, wyciągnęła z tej sytuacji wnioski, teraz patrząc jedynie w świetlaną przyszłość. Kobieta jest bardzo gospodarna, na swoim koncie ma kilka dobrze prosperujących biznesów. Królowa życia bardzo często dzieli się zdjęciami związanymi ze swoim prywatnym życiem, jak i  fotkami związanymi z pracą na planie popularnego show.

Conan Kaźmierski jest jedynym synem gwiazdy. Dagmara niedawno na swoim Instagramie opublikowała filmik z synem w roli głównej. Wynika z niego, że Conan wkrótce uzyska pełnoletność. Z tej okazji zwrócił się do sławnej matki i poprosił o prezent w postaci własnego mieszkania.

Sprawa wygląda tak, że kończę 18 lat, a wiesz co to oznacza? To oznacza tyle, że będę dorosły. Przydałoby mi się jakieś mieszkanie – mówił w filmiku opublikowanym przez Dagmarę, jej nastoletni syn Conan.

Jak zareagowała Dagmara na takie rewelacje? Wybuchła gromkim śmiechem. W poście zdradziła, że jej również marzy się otrzymanie darmowego mieszkania.

 Mi też by się przydało.  Kochani ❤️KRÓLOWE ŻYCIA JUŻ JUTRO I W SOBOTĘ. Będziemy teraz 2 razy w tygodniu – podpisała zdjęcie zabawna jak zawsze Dagmara.

Rozbawieni fani natychmiast zareagowali na zabawną reakcję gwiazdy.

Hahaha i Pani śmiech wygrał wszystko.

No już myślałam, że Dagmara będzie babcią. Ufff, a to tylko o mieszkanie chodziło.

Ale Conan ma poczucie humoru.

Ten śmiech… Ta reakcja. Mogłabym oglądać non stop – pisali w komentarzach rozbawieni fani Królowej Życia.

Jak myślicie, Dagmara pokazała tym nagraniem duży dystans?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tomasz Kammel poucza ekspedientkę, bo nie chciała podgrzać mu rogala! Fani dziennikarza niezbyt zadowoleni

Kim Kardashian boi się, że cierpi na bardzo ciężką chorobę; łuszczyca to nie koniec zmartwień celebrytki?

Katy Perry jak różowa landrynka na spacerze z pieskiem, który stał się hitem Internetu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Urodzinki cioci Beatki :)

Post udostępniony przez Conan Kaźmierski (@conanbestia)