Daniel Majewski nie daje o sobie zapomnieć. Choć w mediach społecznościowych śledzi go ponad 800 tysięcy osób, to dla celebryty najwidoczniej to za mało. Daniel być może zyska nowych fanów, kiedy odnajdą go w serwisie YouTube, gdzie znalazła się jego piosenka.

Deynn odpowiada na plotki o rozstaniu z Majewskim

Daniel Majewski nagrał piosenkę

Mąż Deynn już od jakiegoś czasu zapowiadał, że pracuje nad nowym projektem, który właśnie ujrzał światło dzienne. Majewski pod pseudonimem Señor el Mayo nagrał piosenkę pod takim samym tytułem. Influencer, który od jakiegoś czasu uczy się języka hiszpańskiego poczuł się na tyle pewnie, że pokusił się, by to właśnie w tym języku zaśpiewać.

Ważne: Señor el Mayo to mój hiszpańsko – meksykańsko – kolumbijski brat, na którego zachowania nie mam wpływu. Jedyną osobą, która może sądzić Señora el Mayo jest sam Señor el Mayo. Oglądasz i słuchasz na własną odpowiedzialność – napisał Majewski.

Majewski w teledysku do własnego utworu siedzi na tronie, pląsa w szlafroku w panterkę, klapkach Gucci, ma ciemne okulary i jest obwieszony złotem. Nie sposób nie wspomnieć wymachiwaniu plikami banknotów. Wyszło światowo?


ZOBACZ TEŻ:

Deynn zdradziła, jakie są jej ulubione przepisy na domowe maseczki DIY (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Deynn WYGRAŁA kiedyś taki konkurs! Jedną z nagród ma do dziś

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się utwór "Señor el Mayo"?

1
Daniel Majewski w samochodzie

Tego nie da się słuchać... I jeszcze ten teledysk...

2
Daniel Majewski na Coachelli

Wpada w ucho! Widać, że podszedł z dystansem

Daniel Majewski w samochodzie

Daniel Majewski/fot. Instagram/iammajewski

Daniel Majewski na Coachelli

Daniel Majewski/fot. Instagram/iammajewski