Gwiazdor „Austina Powersa” Mike Myers (60 l.) wystąpił publicznie podczas 49. gali wręczenia nagród za całokształt twórczości AFI. Dawno niewidziany aktor „Shreka” wyglądał zupełnie inaczej niż przez niemal całą swoją hollywoodzką karierę.

Dawno niewidziany Clint Eastwood. Ma 94 lata!

Mike Myers na scenę wszedł w pelerynie i weneckiej masce, zanim ją zdjął ze znanym sobie patosem i wygłosił przemówienie na gali. Rzadko pojawiający się na czerwonych dywanach Mike Myers wyglądał elegancko w smokingu na wystawnej gali, podczas której uhonorowano Nicole Kidman.

Aktor zniknął z centrum uwagi już kilka lat temu, a jego ostatnia rola ekranowa była w filmie Davida O. Russella „Amsterdam” z 2022 roku. W tym samym roku zagrał w serialu Netflixa „The Pentaverate”.

Mike Myers

Mike Myers znów Austinem Powersem?

Teraz krążą pogłoski, że pracuje nad 4. częścią swojej najsłynniejszej serii filmów o brytyjskim agencie „Austinie Powersie”, „Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć istnieniu lub nieistnieniu takiego projektu, niezależnie od tego, czy taki projekt istnieje, czy nie. [To] niepotwierdzone potwierdzenie”, powiedział zabawnie w maju 2022 roku.

Dawno niewidziany Richard Gere. Co u niego?

Mike Myers prowadzi spokojne życie z żoną Kelly Tisdale (47 l.) i trójką ich dzieci: Spikem (12 l.), Sunday (10 l.) i Pauliną (8 l.). Rzadko pojawia się na imprezach medialnych, dlatego za każdym razem wzbudza tyle zainteresowania.