Demi Lovato (27 l.) stawia na naturalność. Piosenkarka przyznała, że męczy ją retuszowanie zdjęć i nie ma zamiaru tego dłużej robić. Lovato udostępniła foto bez grama makijażu i przyznała, że jest dumna z tego, co udało się jej osiągnąć w kwestii akceptacji siebie.

Szklane paznokcie Demi Lovato. Francuski mani wkracza na nowy poziom

Naturalna Demi Lovato pokazała się bez makijażu

W dzisiejszych czasach, gdy Instagram wymusza na swoich użytkownikach wiecznie perfekcyjny wygląd – ciężko jest przełamać się i pokazać coś, co chociaż w minimalnym stopniu odbiega od idealnie pozowanych zdjęć. Demi Lovato idzie pod prąd i nie ulega modom.

Wokalistka w poniedziałek udostępniła na swoim profilu zdjęcie bez makijażu a fani nie mogli oderwać oczu od jej twarzy.

OMG! Demi Lovato pokazała jak naprawdę wygląda jej ciało

Lovato zostawiła za sobą naprawdę traumatyczne przeżycia. Wokalistka jest po kilku odwykach, przepracowała tam pewne rzeczy i postanowiła żyć od teraz w trzeźwości. Demi jest dumna z tego, jaki progres udało się jej zrobić i jak sama przyznała, pokochała siebie i swoje ciało.

Demi Lovato bez makijażu:

Od lat tego nie robiłam #NoMakeupMonday, ale pomyślałam, że po opublikowaniu tylu efektownych zdjęć z mnóstwem makijażu i włosów, ważne jest, aby pokazać się bez tego wszystkiego. Tak wyglądam przez 85% -90% czasu. Dumna z moich piegów, dumna z podbródka i dumna z siebie za to, że kocham i akceptuję siebie taką, jaką jestem – podpisała naturalne zdjęcie piosenkarka

Na najnowszym foto widzimy Demi w wersji totalnie naturalnej. Celebrytka związała włosy, dzięki czemu możemy dokładniej przyjrzeć się jej cerze. Lovato jest posiadaczką idealnie gładkiej buzi bez przebarwień.

Ta skóra

Piękność

Najlepszy dzień dla skóry – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy piosenkarki

Co myślicie o Demi w tak naturalnej wersji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pierwszy występ Demi Lovato od czasu ODWYKU!

Demi Lovato porównują do Whitney Houston; wszyscy mówią o jej występie na Super Bowl 2020

Demi Lovato

Fot.Forum

Demi Lovato

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Demi Lovato

Fot.Forum/BACKGRID USA