Demi Lovato wczoraj przejęła całą aktywność Instagrama po ty, jak pokazała swoje krągłości. Postanowiła być bardziej „autentyczna”. Wrzuciła zdjęcie w kostiumie kąpielowym bez ani grama Photoshopu.

Demi Lovato pokazała cellulit

Na zdjęciu widzimy, że piosenkarka nie ma ciała, do jakiego się przyzwyczailiśmy za oceanu. Okazuje się, że ma takie same krągłości, jak wiele kobiet na świecie. Na dodatek Demi posiada też to, z czym większość kobiet walczy – z CELLULITEM!

Mimo wagi Demi Lovato chwali się ciałem w SKĄPYM BIKINI

Żyjemy w czasach, kiedy kobiety uważają za wzór poprawnej sylwetki tę z pierwszych stron gazet i z Instagrama, gdzie prawie wszystkie zdjęcia gwiazd przeszły porządny retusz. Mamy nadzieje, że Lovato zapoczątkuje na dobre mode na body positive…

Jestem po prostu zmęczona wstydzeniem się swojego ciała, retuszowaniem go (tak, inne zdjęcia były edytowane – nienawidzę tego, że to zrobiłam, ale taka jest prawda, żebym spełniała wyobrażenia innych tego, co uważają za piękne). Chcę, aby ten nowy rozdział w moim życiu dotyczył autentyczności wobec tego, kim jestem, a nie spełnienia standardów kogoś innego. Oto ja, nie zawstydzona, nieustraszona i dumna z posiadania ciała, które tak wiele wywalczyło i nadal będzie mnie zadziwiać – napisała Demi.

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. 🙏🏼🙌🏼🤷🏻‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. 💗 #nationalcelulliteday #celluLIT 🔥🔥🔥

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Manager Demi Lovato

Przypominamy! Demi Lovato na początki marca wróciła z odwyku z Hawaii do Los Angeles. Po długoletnim leczeniu się z uzależnienia została doceniona przez cenionego człowiek w świecie muzycznym – w maju podpisała kontrakt ze Scooterem Brownem!

To właśnie on odkrył Justina Biebera i zrobił z niego najpopularniejszego artystę na świecie oraz wypromował Arianę Grande, która obecnie sprzedaje najwięcej płyt na zagranicznym runku muzycznym. Poza tym jest managerem Martina Garrixa, Davida Guetty.

Taylor Swift rozpętała wielką aferę w Hollywood. Demi Lovato w końcu miała okazję dopiec byłej przyjaciółce